Airbus AirAsia w barwach UFC

In Marketing, Sponsoring On

Airbus AirAsia w barwach UFC

Pod koniec roku 2017 organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z marką AirAsia, tanim przewoźnikiem lotniczym mającym globalne ambicje i plany. Dzięki tej współpracy sponsoringowej AirAsia stał się pierwszym w historii oficjalnym przewoźnikiem lotniczym amerykańskiej organizacji MMA.

Dziś natomiast, przed zbliżającą się galą UFC w Singapurze, która ma się odbyć 23 czerwca, linie AirAsia zaprezentowały pierwszy samolot typu  Airbus A330-300 w barwach UFC.

Prezentacja maszyny odbyła się przy udziale Kevina Lee, zawodnika amerykańskiej organizacji, który przebywał w Singapurze promując nadchodzącą galę.

– To jest niesamowite – powiedział Lee. – Oglądanie takiego samolotu, to coś doprawdy nierealnego. Bardzo się cieszę, że AirAsia podniosła współpracę sponsorską z UFC aż do takiego poziomu.

Rudy Khaw, szef do spraw marki AirAsia prezentując maszynę powiedział:

– Z przyjemnością zaprezentowaliśmy ten samolot ze specjalnym oznakowaniem UFC. Fani z tej części świata wyczekują bowiem gali w Singapurze i cieszymy się mogąc wesprzeć ją promocyjnie.

Umowa o współpracy między AirAsia i UFC obejmuje tereny Azji i Australii, a weszła w życie 4 listopada 2017, podczas głośnej gali UFC 217, która odbyła się w Nowym Jorku. Po raz pierwszy logo azjatyckiej marki  można było zobaczyć w oktagonie UFC podczas gali UFC Fight Night: Silva vs. Gastelum, która odbędzie się 25 listopada w Mercedes-Benz Arenie w Shanghaju.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

M-1 Global i UFC rozpoczynają współpracę

Rosyjska organizacja M-1 Global ogłosiła rozpoczęcie współpracy z amerykańskim UFC. W praktyce dzięki tej współpracy i kooperacji UFC oraz

Read More...

Platforma DAZN podała datę debiutu w USA

Sportowa platforma internetowa DAZN ogłosiła, że 10 wrześnie zadebiutuje na amerykańskim rynku, a miesięczny dostęp do niej będzie kosztował

Read More...

MMA zyskuje coraz więcej fanów

Mieszane sztuki walki z roku na rok zyskują na popularności nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu