Airbus AirAsia w barwach UFC

In Marketing, Sponsoring On

Airbus AirAsia w barwach UFC

Pod koniec roku 2017 organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z marką AirAsia, tanim przewoźnikiem lotniczym mającym globalne ambicje i plany. Dzięki tej współpracy sponsoringowej AirAsia stał się pierwszym w historii oficjalnym przewoźnikiem lotniczym amerykańskiej organizacji MMA.

Dziś natomiast, przed zbliżającą się galą UFC w Singapurze, która ma się odbyć 23 czerwca, linie AirAsia zaprezentowały pierwszy samolot typu  Airbus A330-300 w barwach UFC.

Prezentacja maszyny odbyła się przy udziale Kevina Lee, zawodnika amerykańskiej organizacji, który przebywał w Singapurze promując nadchodzącą galę.

– To jest niesamowite – powiedział Lee. – Oglądanie takiego samolotu, to coś doprawdy nierealnego. Bardzo się cieszę, że AirAsia podniosła współpracę sponsorską z UFC aż do takiego poziomu.

Rudy Khaw, szef do spraw marki AirAsia prezentując maszynę powiedział:

– Z przyjemnością zaprezentowaliśmy ten samolot ze specjalnym oznakowaniem UFC. Fani z tej części świata wyczekują bowiem gali w Singapurze i cieszymy się mogąc wesprzeć ją promocyjnie.

Umowa o współpracy między AirAsia i UFC obejmuje tereny Azji i Australii, a weszła w życie 4 listopada 2017, podczas głośnej gali UFC 217, która odbyła się w Nowym Jorku. Po raz pierwszy logo azjatyckiej marki  można było zobaczyć w oktagonie UFC podczas gali UFC Fight Night: Silva vs. Gastelum, która odbędzie się 25 listopada w Mercedes-Benz Arenie w Shanghaju.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC Fight Night 139 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night

Read More...

Kickboxing to piękny sport – Kacper Anuszewski o filmie „Serce do walki”

Kacper Anuszewski to reżyser powstającego właśnie filmu „Serce do walki”, którego motywem przewodnim jest kickboxing w formule full contact.

Read More...

Miesha Tate nowym wiceprezesem One Championship

Azjatycka organizacja One Championship nie zwalnia tempa w przekazywaniu nowych informacji i właśnie ogłosiła, że Miesha Tate, była mistrzyni

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu