Airbus AirAsia w barwach UFC

In Marketing, Sponsoring On

Airbus AirAsia w barwach UFC

Pod koniec roku 2017 organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z marką AirAsia, tanim przewoźnikiem lotniczym mającym globalne ambicje i plany. Dzięki tej współpracy sponsoringowej AirAsia stał się pierwszym w historii oficjalnym przewoźnikiem lotniczym amerykańskiej organizacji MMA.

Dziś natomiast, przed zbliżającą się galą UFC w Singapurze, która ma się odbyć 23 czerwca, linie AirAsia zaprezentowały pierwszy samolot typu  Airbus A330-300 w barwach UFC.

Prezentacja maszyny odbyła się przy udziale Kevina Lee, zawodnika amerykańskiej organizacji, który przebywał w Singapurze promując nadchodzącą galę.

– To jest niesamowite – powiedział Lee. – Oglądanie takiego samolotu, to coś doprawdy nierealnego. Bardzo się cieszę, że AirAsia podniosła współpracę sponsorską z UFC aż do takiego poziomu.

Rudy Khaw, szef do spraw marki AirAsia prezentując maszynę powiedział:

– Z przyjemnością zaprezentowaliśmy ten samolot ze specjalnym oznakowaniem UFC. Fani z tej części świata wyczekują bowiem gali w Singapurze i cieszymy się mogąc wesprzeć ją promocyjnie.

Umowa o współpracy między AirAsia i UFC obejmuje tereny Azji i Australii, a weszła w życie 4 listopada 2017, podczas głośnej gali UFC 217, która odbyła się w Nowym Jorku. Po raz pierwszy logo azjatyckiej marki  można było zobaczyć w oktagonie UFC podczas gali UFC Fight Night: Silva vs. Gastelum, która odbędzie się 25 listopada w Mercedes-Benz Arenie w Shanghaju.

Podobne publkacje:

Otwarto drugi KSW Cross Fight Gym

W roku 2017 w Warszawie powstał pierwszy klub sportowy sygnowanym marką KSW. Klub pod nazwą KSW Cross Fight Gym, został

Read More...

One Championship rozpoczyna współpracę z GAMMA

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z Global Association of Mixed Martial Arts (GAMMA), jedną z

Read More...

UFC uruchamia kanał telewizyjny w Rosji

Tuż przed kolejną galą UFC w Rosji, amerykańska marka ogłosiła, że uruchamia nowy kanał telewizyjny UFC TV, który będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu