Andre Gromkovski wiceprezesem UFC w Rosji

In Biznes, Zmiany kadrowe On
- Updated

Andre Gromkovski wiceprezesem UFC Rosja

Kilka dni temu organizacja UFC zapowiedziała oficjalnie swoją debiutancką galę w Rosji, która odbędzie się w Olimpiyskiy Arena w Moskwie, 15 września.

Przy okazji tego ogłoszenia poinformowano również, że w związku z zaangażowaniem UFC w nowy rynek, Andre Gromkovski został powołany na stanowisko wiceprezesa w UFC Rosja. Gromkovski ma za sobą doświadczenie w zakresie mediów, marketingu cyfrowego i dystrybucji treści, ponieważ współpracował z takimi firmami, jak Universal Studios, FOX, Viacom i Paramount Pictures. Gromkovski będzie kierował regionalnym planem strategicznym dla UFC Rosja, współpracując z zespołem wykonawczym w Las Vegas oraz zespołem EMEA z siedzibą w Londynie.

UFC w ostatnich latach odnotowuje gwałtowny wzrost popularności w Rosji i jak informuje, dzięki sukcesom lokalnych zawodników liczba fanów przekracza tam już 22 miliony. W ciągu ostatnich miesięcy, Khabib Nurmagomedov zdobył pas mistrzowski w kategorii lekkiej, Alexander Volkov pokonał legendę mieszanych sztuk walki i byłego mistrza UFC w wadze ciężkiej Fabricio Werduma, a Zabit Magomedsharipov może pochwalić się rekordem 15-1, wliczając w to trzy zwycięstwa w dywizji piórkowej w UFC.

– Rosja jest kluczową częścią międzynarodowej ekspansji UFC – powiedział David Shaw, pełniący funkcję wiceprezesa UFC do spraw międzynarodowych.  – Zapotrzebowanie naszych fanów na galę w Rosji było ogromne, a przy tak wielkim potencjalnie, jakim jest ten rynek dla nas, wiedzieliśmy, że będzie to idealny moment na zorganizowanie tam gali.

Podobne publkacje:

Rizin i wielkie cele japońskiej organizacji

Japońska organizacja Rizin, której szefem jest Nobuyuki Sakakibara, twórca legendarnej już organizacji Pride, została założona w roku 2015. Marka rozwija

Read More...

ALMMA 169 Oborniki Śląskie i ALMMA 170 Lublin

Amatorska Liga MMA ogłosiła terminy dwóch kolejnych wydarzeń ze swojego cyklu zawodów. 25 maja – ALMMA 169 –I Ogólnopolski

Read More...

Trening medialny FEN 25 na Go Active Show

Organizacja Fight Exclusive Night weźmie udział w targach Go Active Show, które w dniach 24-26 maja odbędą się w

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu