KSW wśród nominowanych do World MMA Awards

In Biznes, Wyróżnienia On
- Updated

World MMA Awards

Magazyn „Fighters Only”, największy na świecie periodyk poświęcony mieszanym sztukom walki ogłosił coroczne nominacje do prestiżowych nagród World MMA Awards. Wśród wielu sportowych kategorii, takich jak Zawodnik roku, Zawodniczka roku, Walka czy Nokaut roku, znalazły się również wyróżnienia bardziej biznesowe, w których można także trafi na polskie akcenty.

W kategorii Organizacja Roku do grona pięciu najważniejszych światowych marek, czyli UFC, Bellator, One Champiosnhip i Legacy Fighting Alliance trafiła również organizacja KSW, która już drugi rok z rzędu jest nominowana w tej kategorii.

Natomiast w kategorii „Szef Roku” znalazł się Martin Lewandowski, współwłaściciel organizacji KSW, który znalazł się tym samym pośród tak ważnych  postaci jak: Dana White (szef UFC), Chatri Sityodtong (Szef One), Scott Coker (szef Bellatora) i Ed Soares (Szef LFA).

Coroczne nagrody World MMA Awards zostaną rozdane w tym roku już po raz dziesiąty. Uroczysta gala odbędzie się 3 lipca w Las Vegas, w trakcie International Fight Week.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC przeciwne ujawnianiu zawodniczych kontraktów w sądzie

Pod koniec zeszłego roku Mark Hunt, zawodnik wagi ciężkiej walczący dla UFC, pozwał do sądu organizację, jej szef oraz

Read More...

Gala Sportów Walki RCP 2 zapowiedziana

Już 8 września 2018 roku w Poznaniu odbędzie się Gala Sportów Walki RCP 2 Boks & K-1. Miejscem wydarzenia

Read More...

Program The Ultimate Fighter będzie kontynuowany

Od roku 2019 organizacja UFC rozpocznie swoje funkcjonowanie z nowym partnerem telewizyjnym, stacją ESPN. Do tej pory jednak nie było

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu