UFC przedłuża współpracę z IMMAF

In Biznes, Współpraca On

IMMAF

Organizacja UFC ogłosiła przedłużenie współpracy z International Mixed Martial Arts Federation.  Partnerstwo, którego celem jest współprac w zakresie reguł, polityki antydopingowej i rozwoju MMA będzie więc kontynuowana w kolejnym roku.

Dyrektor do spraw operacyjnych w UFC, Ike Lawrence Epstein jest zadowolony z przedłużenia umowy.

– Jesteśmy podekscytowani możliwością kontynuowania tego partnerstwa, IMMAF wykonuje bowiem wspaniałą pracę w zakresie amatorskiego MMA i ujednolicenia standardów działania w tym sporcie. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać ten projekt.

Od czasu powstania IMMAF w roku 2012 zgromadzono pod jej skrzydłami siedemdziesiąt organizacji członkowskich  reprezentujących różne kraje na świecie.

Organizacja UFC natomiast od samego początku wspierała rozwój International Mixed Martial Arts Federation. Oficjalne rozpoczęcie współpracy pomiędzy organizacjami nastąpiło w roku 2015 i miało ono na celu wzrost bezpieczeństwa, czystości i rozwoju mieszanych sztuk walki na poziomie amatorskim. Po przejęciu UFC przez nowych właścicieli nie było pewne, czy współpraca między organizacjami będzie dalej trwała, jednak szybko ogłoszono dalsze wsparcie dla projektu jakim jest IMMAF, a dziś potwierdzono jego kontynuację.

 

 

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC Fight Night 130 – wpływy z bramki, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night

Read More...

Eleven Sports i Polsat rozpoczynają strategiczną współpracę

Eleven Sports Network Ltd. oraz Telewizja Polsat Sp. z o.o., wiodący polski nadawca komercyjny, nawiązały współpracę strategiczną na rynku

Read More...

UFC wkracza do BBC Radio 5 Live Sports Extra

Tuż przed zbliżającą się galą UFC Fight Night 130, która odbędzie się w Liverpoolu, stacja BBC ogłosiła, że będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu