Nowa umowa UFC i nowe gale ESPN+ Fight Night

In Media, Umowy telewizyjne On
- Updated

ESPN+ Fight Night

Organizacja UFC poinformowała o podpisaniu nowej umowy z Walt Disney Company i należącą do firmy stacją ESPN.

Porozumienie wejdzie w życie w styczniu 2019 roku i dzięki niemu platforma streamingowa ESPN+ zostanie zasilona piętnastoma galami UFC rocznie. Gale te będę produkowane na wyłączność dla nowego partnera i będzie można je oglądać pod nazwą UFC on ESPN+ Fight Night.

Kevin Mayer z Walt Disney Company cieszy się z podpisania umowy.

– Jednym z naszych celów dla platformy ESPN+ jest dostarczanie fanom treści, które uwielbiają i które ich pasjonują. Dzięki umowie z UFC będziemy mogli przygotować dokładnie to czego, oczekują nasi widzowie.

Dana White, szef UFC liczy, że dzięki porozumieniu dotrze do zupełnie nowej widowni.

– Nie mógłbym być bardziej podekscytowany współpracę z firmą Walta Disneya i ESPN, współpracą, która pozwoli na dalszy rozwój tego sportu. UFC zawsze podpisuje umowy z odpowiednimi partnerami, we właściwym czasie i tym razem jest tak samo. Dzięki współpracy będziemy mogli pokazywać nasze treści młodej publiczności. Ta umowa to świetne rozwiązanie zarówno dla UFC jak i ESPN.

Osoby korzystające z usługi ESPN+ będą mogły zobaczyć nie tylko specjalne gal UFC on ESPN+ Fight Night, ale również nowe odcinki programu Dana White’s Contender Series oraz wiele dodatkowych materiałów, w tym wybrane archiwalne treści z historii organizacji. Poprzez wspomnianą platformę fani będę będę mogli wykupić również dostęp do usługi Fight Pass i gale sprzedawanych w systemie PPV.

Umowa pomiędzy UFC i ESPN została podpisana na kilka lat i dzięki niej materiały tworzone przez organizację MMA będą pojawiać się również w innych mediach marki ESPN, zarówno anglojęzycznych jak i skierowanych do publiczności hiszpańskojęzycznej.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Grupa Lotos sponsorem głównym gali FEN 22

Jak poinformowała organizacja FEN, Grupa Lotos została głównym sponsorem gali Fight Exclusive Night 22, która 20 października odbędzie się

Read More...

ALMMA 159 Borzęcin

27 października 2018 r. zapraszamy na ALMMA 159 Borzęcin – Mistrzostwa Polski Południowej oraz Akademickie Mistrzostwa Polski MMA. Zawody odbędą się na

Read More...

FEN 22: Plan transmisji na antenach Polsatu

Przedstawiamy plan transmisji gali Fight Exclusive Night 22, która 20 października odbędzie się w Poznaniu. Transmisja odbędzie się na

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu