Nowa umowa UFC i nowe gale ESPN+ Fight Night

In Media, Umowy telewizyjne On

ESPN+ Fight Night

Organizacja UFC poinformowała o podpisaniu nowej umowy z Walt Disney Company i należącą do firmy stacją ESPN.

Porozumienie wejdzie w życie w styczniu 2019 roku i dzięki niemu platforma streamingowa ESPN+ zostanie zasilona piętnastoma galami UFC rocznie. Gale te będę produkowane na wyłączność dla nowego partnera i będzie można je oglądać pod nazwą UFC on ESPN+ Fight Night.

Kevin Mayer z Walt Disney Company cieszy się z podpisania umowy.

– Jednym z naszych celów dla platformy ESPN+ jest dostarczanie fanom treści, które uwielbiają i które ich pasjonują. Dzięki umowie z UFC będziemy mogli przygotować dokładnie to czego, oczekują nasi widzowie.

Dana White, szef UFC liczy, że dzięki porozumieniu dotrze do zupełnie nowej widowni.

– Nie mógłbym być bardziej podekscytowany współpracę z firmą Walta Disneya i ESPN, współpracą, która pozwoli na dalszy rozwój tego sportu. UFC zawsze podpisuje umowy z odpowiednimi partnerami, we właściwym czasie i tym razem jest tak samo. Dzięki współpracy będziemy mogli pokazywać nasze treści młodej publiczności. Ta umowa to świetne rozwiązanie zarówno dla UFC jak i ESPN.

Osoby korzystające z usługi ESPN+ będą mogły zobaczyć nie tylko specjalne gal eUFC on ESPN+ Fight Night, ale również nowe odcinki programu Dana White’s Contender Series oraz wiele dodatkowych materiałów, w tym wybrane archiwalne treści z historii organizacji. Poprzez wspomnianą platformę fani będę będę mogli wykupić również dostęp do usługi Fight Pass i gale sprzedawanych w systemie PPV.

Umowa pomiędzy UFC i ESPN została podpisana na kilka lat i dzięki niej materiały tworzone przez organizację MMA będą pojawiać się również w innych mediach marki ESPN, zarówno anglojęzycznych jak i skierowanych do publiczności hiszpańskojęzycznej.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC Fight Night 130 – wpływy z bramki, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night

Read More...

Eleven Sports i Polsat rozpoczynają strategiczną współpracę

Eleven Sports Network Ltd. oraz Telewizja Polsat Sp. z o.o., wiodący polski nadawca komercyjny, nawiązały współpracę strategiczną na rynku

Read More...

UFC wkracza do BBC Radio 5 Live Sports Extra

Tuż przed zbliżającą się galą UFC Fight Night 130, która odbędzie się w Liverpoolu, stacja BBC ogłosiła, że będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu