Singtel partnerem One Championship

In Biznes, Współpraca On
- Updated

Singtel partnerem telekomunikacyjnym One Championship

Organizacja One Championship oraz singapurska firma telekomunikacyjna Singtel ogłosiły rozpoczęcie współpracy.

Dzięki podpisanej umowie Singtel i marki z nią powiązane, czyli Globe i Telkomsel będą dostarczać swoim klientom treści związane ze sztukami walki przygotowane przez organizację One. Działania te będą związane z uruchomieniem nowej, mobilnej aplikacji organizacji One Championship, dzięki której można oglądać nie tylko transmisje na żywo z gal azjatyckiej marki, ale i inne treści związanych ze sztukami walki. Obie firmy rozważają również możliwość wspólnego tworzenie treści dla wyżej wspomnianej aplikacji.

Arthur Lang, dyrektor zarządzający Grupy Singtel liczy na owocną współpracę z One.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością rozpoczęcia współpracy z One, dzięki czemu będziemy dostarczać interesujące materiały o sztukach walki swoim klientom.  Dostarczanie wysokiej jakości treści sportowych jest jednym z kluczowych filarów naszej strategii .

Singtel planuje udostępnianie materiałów tworzonych przez One do swoich klientów w Singapurze i Australii, ale także partnerów regionalni w Tajlandii, na Filipinach, w Indonezji i Indiach.

Dostępne na platformach mobilnych Android i iOS aplikacja organizacji One Championship ma na celu umożliwienie fanom sportu dostępu do wydarzeń tej marki, a także jej pełnej biblioteki treści cyfrowych za darmo.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC Fight Night 130 – wpływy z bramki, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night

Read More...

Eleven Sports i Polsat rozpoczynają strategiczną współpracę

Eleven Sports Network Ltd. oraz Telewizja Polsat Sp. z o.o., wiodący polski nadawca komercyjny, nawiązały współpracę strategiczną na rynku

Read More...

UFC wkracza do BBC Radio 5 Live Sports Extra

Tuż przed zbliżającą się galą UFC Fight Night 130, która odbędzie się w Liverpoolu, stacja BBC ogłosiła, że będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu