Przedstawiciele IMMAF na konwencji SportAccord

In Biznes, Współpraca On
- Updated
IMMAF na konwencji SportAccord
Kerrith Brown, prezes IMMAF

Przedstawiciele organizacji International MMA Federation zostali zaproszenie na konwencję SportAccord, która odbywa się właśnie w Bangkoku. Jest to doroczne wydarzenie skupiające w jednym miejscu liderów ruchu olimpijskiego.

Warto przypomnieć, że IMMAF chce wprowadzić MMA na igrzyska olimpijskie i złożyło również aplikację do Global Association of International Sports Federations (GAISF), wcześniej znanym pod nazwą SportAccord, w sprawie uznania ich za globalny organ zarządzający sportem jakim jest MMA.

Kerrith Brown, prezes IMMAF liczy więc, że obecność na konwencji pomoże w wykonaniu kolejnych kroków na drodze do Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.

– Chciałbym podziękować SportAccord za wspaniałą konferencję w Bangkoku. Dzięki obecności na niej będziemy mieli okazję omówić nasz wniosek o członkostwo w GAISF i spotkać się z przedstawicielami innych federacji sportowych. Będziemy mieli też okazję pokazać jakie postępu uczyniło IMMAF na drodze rozwoju amatorskiego MMA.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC Fight Night 130 – wpływy z bramki, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night

Read More...

Eleven Sports i Polsat rozpoczynają strategiczną współpracę

Eleven Sports Network Ltd. oraz Telewizja Polsat Sp. z o.o., wiodący polski nadawca komercyjny, nawiązały współpracę strategiczną na rynku

Read More...

UFC wkracza do BBC Radio 5 Live Sports Extra

Tuż przed zbliżającą się galą UFC Fight Night 130, która odbędzie się w Liverpoolu, stacja BBC ogłosiła, że będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu