Fitsy, czyli nowa aplikacja dla pasjonatów sportu

In Media, Media społecznościowe On
- Updated

Fitsy, czyli nowa aplikacja dla pasjonatów sportu

Na rynek trafiła właśnie aplikacja Fitsy przeznaczona dla osób trenujących, chcących dopiero rozpocząć swoją przygodę ze sportem oraz samych trenerów.

Z jednej strony osoby pragnące trenować, dzięki aplikacji skutecznie i szybko mogą znaleźć trenerów interesujących je dyscyplin lub inne osoby podzielające ich zainteresowania i poszukujące towarzystwa do wspólnych treningu. Z drugiej strony trenerzy mogą dzięki aplikacji wypromować swoje zajęcia i skutecznie poszukiwać nowych podopiecznych.

Głównym zadaniem Fitsy jest bowiem łączenie osób, które lubią trenować w parach, bądź większych grupach i interesują się tymi samymi dyscyplinami sportu.

Sama aplikacja oferuje jednak znacznie więcej opcji.  Poza możliwością wyszukiwania osób trenujących w danej okolicy, można również oceniać zajęcia i konkretnych trenerów. Można także dzielić się wrażeniami udostępniając w mediach społecznościowych zdjęcia dokumentujące postępy w treningach. Fitsy daje też możliwość kontaktowania się z innymi użytkownikami serwisu, w ramach szybko rosnącej społeczności pasjonatów sportu.

Aplikacja nie jest jednak przeznaczona jedynie dla osób indywidualnych, ale również dla klubów sportowych, które chciałby udostępniać w niej informacje o organizowanych zajęciach. Można więc znaleźć tam cały wachlarz dyscyplin i możliwości treningowych, poczynając od popularnego biegania, przez morsowanie i gimnastykę, a na sportach walki, w tym MMA kończąc.

You may also read!

daniel-rutkowski

“Styl życia, praca, wszystko” – Daniel Rutkowski o walczeniu

Daniel Rutkowski. Fot. KSW Podczas gali KSW 73 do klatki powróci Daniel Rutkowski, numer jeden rankingu

Read More...
szymon-kołecki

“To nie był jakiś finansowy kokos” – Kołecki o walce z Pudzianowskim

Szymon Kołecki. Fot. KSW Szymon Kołecki nie jest przesadnie zainteresowany drugą walką z Mariuszem Pudzianowskim, ale

Read More...
Przemysław Saleta

“Pomysłów będzie coraz więcej” – Saleta o tzw. freak fightach

Zdaniem Przemysława Salety, byłego mistrza Europy w boksie zawodowym, rynek tzw. freak fightów będzie się dalej rozwijał i dostarczał

Read More...

Mobile Sliding Menu