Stipe Miocic podpisał kolejny kontrakt sponsorski

In Marketing, Sponsoring On

Stipe Miocic podpisał kolejny kontrakt sponsorski

Stipe Miocic, mistrz wagi ciężkiej organizacji UFC, który niedawno podpisał kontrakt sponsorski z marką piwa Modelo, ogłosił rozpoczęcie współpracy z kolejną firmą. Tym razem Miocic będzie działał razem z firmą Cub Cadet, która wywodzi się z jego rodzinnego miasta Cleveland i zajmuje się produkcją kosiarek, traktorów i innych maszyn.

Jim Walter, menadżer Miocica powiedział w rozmowie z serwisem MMAWeekly, że współpraca pomiędzy zawodnikiem i lokalną firmą wydaje się być świetny rozwiązaniem dla obu stron.

– Marka Cub Cadet okazała się świetnym partnerem do współpracy. Ludzie ją tworzący są niezwykle pracowici i myślą podobnie jak my, więc pasujemy do siebie idealnie. To dopiero jednak początek naszych działań.

Wygląda więc na to, że zdobycie tytułu mistrzowskiego przez Miocica pomaga bardzo w podpisywaniu kolejnych kontraktów sponsorskich, a nadchodząca walka z Danielem Cormierem, mistrzem wagi półciężkiej organizacji UFC, zapewne jeszcze bardziej wypromuje postać Miocica. Do walki dojdzie podczas gali UFC 226, która odbędzie się w trakcie International Fight Week 2018.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC przeciwne ujawnianiu zawodniczych kontraktów w sądzie

Pod koniec zeszłego roku Mark Hunt, zawodnik wagi ciężkiej walczący dla UFC, pozwał do sądu organizację, jej szef oraz

Read More...

Gala Sportów Walki RCP 2 zapowiedziana

Już 8 września 2018 roku w Poznaniu odbędzie się Gala Sportów Walki RCP 2 Boks & K-1. Miejscem wydarzenia

Read More...

Program The Ultimate Fighter będzie kontynuowany

Od roku 2019 organizacja UFC rozpocznie swoje funkcjonowanie z nowym partnerem telewizyjnym, stacją ESPN. Do tej pory jednak nie było

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu