Stipe Miocic podpisał kolejny kontrakt sponsorski

In Marketing, Sponsoring On

Stipe Miocic podpisał kolejny kontrakt sponsorski

Stipe Miocic, mistrz wagi ciężkiej organizacji UFC, który niedawno podpisał kontrakt sponsorski z marką piwa Modelo, ogłosił rozpoczęcie współpracy z kolejną firmą. Tym razem Miocic będzie działał razem z firmą Cub Cadet, która wywodzi się z jego rodzinnego miasta Cleveland i zajmuje się produkcją kosiarek, traktorów i innych maszyn.

Jim Walter, menadżer Miocica powiedział w rozmowie z serwisem MMAWeekly, że współpraca pomiędzy zawodnikiem i lokalną firmą wydaje się być świetny rozwiązaniem dla obu stron.

– Marka Cub Cadet okazała się świetnym partnerem do współpracy. Ludzie ją tworzący są niezwykle pracowici i myślą podobnie jak my, więc pasujemy do siebie idealnie. To dopiero jednak początek naszych działań.

Wygląda więc na to, że zdobycie tytułu mistrzowskiego przez Miocica pomaga bardzo w podpisywaniu kolejnych kontraktów sponsorskich, a nadchodząca walka z Danielem Cormierem, mistrzem wagi półciężkiej organizacji UFC, zapewne jeszcze bardziej wypromuje postać Miocica. Do walki dojdzie podczas gali UFC 226, która odbędzie się w trakcie International Fight Week 2018.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC Fight Night 130 – wpływy z bramki, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night

Read More...

Eleven Sports i Polsat rozpoczynają strategiczną współpracę

Eleven Sports Network Ltd. oraz Telewizja Polsat Sp. z o.o., wiodący polski nadawca komercyjny, nawiązały współpracę strategiczną na rynku

Read More...

UFC wkracza do BBC Radio 5 Live Sports Extra

Tuż przed zbliżającą się galą UFC Fight Night 130, która odbędzie się w Liverpoolu, stacja BBC ogłosiła, że będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu