Energa sponsorem gali FEN 20

In Marketing, Sponsoring On
- Updated

Energa sponsorem gali FEN 20

Organizacja Fight Exclusive Night poinformował w mediach społecznościowych o rozpoczęciu współpracy z Grupą Energa, która zajmuje się wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej.

– Z wielką dumą informujemy, że sponsorem gali FEN 20 została Grupa Energa – napisali przedstawiciele FEN w serwisie Facebook. – Cieszymy się, że koncern o tak wielkiej renomie chce przyczynić się do rozwoju MMA i K1 w Polsce. To ważny moment dla naszej federacji. Walczymy razem o polskie sporty walki!

Na razie więc współpraca obu marek związana jest z jednym wydarzeniem organizacji FEN, które odbędzie się 10 marca w warszawskiej hali Torwar.

Będzie to trzecia wizyta Fight Exclusive Night na Torwarze. Po raz pierwszy organizacja przygotowała w tej hali swoją galę w roku 2016 – Fight Exclusive Night 11 – Warsaw Time, a rok później powróciła do hali z wydarzeniem Fight Exclusive Night 16 – Warsaw Reloaded.

You may also read!

almma

ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski 

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnych zawodów. Tym razem zmagania fighterów odbędą się w Poznaniu. 6 listopada 2021 r. zapraszamy do Poznania na ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski pod patronatem

Read More...
MMA Polska

Zawodnicy tłumnie stawią się na Drugich Mistrzostwach MMA Polska

Podczas drugiego turnieju z cyklu Mistrzostw MMA Polska wystartuje ponad 160 zawodników. Zakończyły się zapisy na Drugie Mistrzostwa MMA Polska.

Read More...
jan błachowicz

Jan Błachowicz: “Pokazaliśmy z Asią, że się da”

Jan Błachowicz. fot. instagram.com/janblachowicz Jan Błachowicz, mistrz UFC wagi półciężkiej, jest przekonany, że jego sukces i

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu