Fight Nights Global myśli o podboju USA

In Biznes On

Fight Nights Global

Chociaż Rosyjska organizacja Fight Nights Global działa na rynku od 2010 roku, do tej pory skupiała się na funkcjonowaniu w swoim macierzystym kraju.

Rok 2018 ma być jednak dla FNG przełomowy. Już w marcu organizacja planuje pojawić się ze swoją galą na Słowacji, a jej szefostwo spogląda również w kierunku USA.

W rozmowie z serwisem MMAjunkie, Kamil Gadzhiev, prezes Fight Nights Global powiedział, że do debiutu w USA chce podejść inaczej niż robią to inne firmy z Rosji.

– Moim zdaniem głównym błędem rosyjskich firm, które próbują zaistnieć w USA jest brak spojrzenia globalnego na własną markę. Firmy te próbują pojawić się na nowym rynku, ale sam nie zmieniają swojego patrzenia na biznesowe działania, a trzeba robić wszystko, żeby być interesującym nie tylko dla fanów w Rosji, ale również USA czy Brazylii.

Kamil Gadzhiev dodał jednak, że głównym celem jego organizacji nie jest samo USA.

– Naszym głównym celem nie jest pojawienie się z galą w USA. Naszym głównym celem jest spowodowanie, żeby nasze gale przyciągały uwagę szerokiej publiczności i to nie tylko tej związanej z MMA. Robimy wszystko aby to osiągnąć. Potrzebujemy więc dużych nazwisk, jakość, współpracy z mediami i PR-u.

Warto nadmienić, że marka Fight Nights Global działa coraz prężniej, a w samym 2017 roku zorganizowała 25 wydarzeń.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Conor McGregor z nowym kontraktem

Przy okazji wczorajszej konferencji prasowej promującej pojedynek pomiędzy Conorem McGregorem i Khabibem Nurmagomedovem ogłoszono również, że Irlandczyk podpisał nowy

Read More...

Sztuki walki w świecie biznesu

Sporty walki rozwijają się w Polsce coraz mocniej i z roku na rok zyskują na popularności. Na salach treningowych

Read More...

ALMMA 154 Jelenia Góra i ALMMA 155 Lublin

Koniec września będzie aktywny dla Amatorskiej Ligi MMA, bowiem już w najbliższy weekend odbędą się pierwsze po wakacjach edycje

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu