IMMAF z nowym członkiem na ternie Azji

In Biznes, Współpraca On

IMMAF z nowym członkiem na ternie Azji

Organizacja International Mixed Martial Arts Association ogłosiła, że do grona jej członków dołączyła Indonezja, reprezentowana przez Indonesia Committee for Martial Art Sports (ICMAS).

Indonezyjska organizacja powstała w roku 2015, aby promować i dbać o rozwój mieszanych sztuk walki w tym kraju, zarówno na poziomie regionalnym, jak i międzynarodowym. ICMAS jest również członkiem Indonesian Professional Sports Agency, która działa pod skrzydłami Ministerstwa ds. Młodzieży i Sportu.

Wspólnie z organizacją na terenie kraju działa 70 klubów sportowych, a ICMAS sankcjonowało aż 200 walk MMA w roku 2017 na terenie całego kraju i wyszkoliło ponad 50 sędziów.

Kerrith Brown, prezes IMMAF bardzo cieszy się z możliwości rozpoczęcia nowej współpracy.

– Jesteśmy dumni mogąc powitać nowego członka w naszym gronie. To wielkie wyróżnienie, że organizacja ta działa pod patronatem Ministerstwa Sportu. Dzięki temu, może ona spokojnie rozwijać MMA na poziomie krajowym. Cieszę się, że będziemy razem działać.

Indonezja jest czternastym krajem z Azji, który dołączył do IMMAF.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Stipe Miocic podpisał kolejny kontrakt sponsorski

Stipe Miocic, mistrz wagi ciężkiej organizacji UFC, który niedawno podpisał kontrakt sponsorski z marką piwa Modelo, ogłosił rozpoczęcie współpracy z

Read More...

ALMMA 147 w Bielawie – Puchar Gór Sowich

Już za kilka dni odbędą się kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA. ALMMA 147 w Bielawie – Puchar

Read More...

UFC Gym będzie podbijać Wysypy Brytyjskie

Organizacja UFC ogłosiła podpisania dziesięcioletniej umowy o współpracy z firmą TD Lifestyle, dzięki której w najbliższych latach ma powstać

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu