IMMAF z nowym członkiem na ternie Azji

In Biznes, Współpraca On

IMMAF z nowym członkiem na ternie Azji

Organizacja International Mixed Martial Arts Association ogłosiła, że do grona jej członków dołączyła Indonezja, reprezentowana przez Indonesia Committee for Martial Art Sports (ICMAS).

Indonezyjska organizacja powstała w roku 2015, aby promować i dbać o rozwój mieszanych sztuk walki w tym kraju, zarówno na poziomie regionalnym, jak i międzynarodowym. ICMAS jest również członkiem Indonesian Professional Sports Agency, która działa pod skrzydłami Ministerstwa ds. Młodzieży i Sportu.

Wspólnie z organizacją na terenie kraju działa 70 klubów sportowych, a ICMAS sankcjonowało aż 200 walk MMA w roku 2017 na terenie całego kraju i wyszkoliło ponad 50 sędziów.

Kerrith Brown, prezes IMMAF bardzo cieszy się z możliwości rozpoczęcia nowej współpracy.

– Jesteśmy dumni mogąc powitać nowego członka w naszym gronie. To wielkie wyróżnienie, że organizacja ta działa pod patronatem Ministerstwa Sportu. Dzięki temu, może ona spokojnie rozwijać MMA na poziomie krajowym. Cieszę się, że będziemy razem działać.

Indonezja jest czternastym krajem z Azji, który dołączył do IMMAF.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Conor McGregor z nowym kontraktem

Przy okazji wczorajszej konferencji prasowej promującej pojedynek pomiędzy Conorem McGregorem i Khabibem Nurmagomedovem ogłoszono również, że Irlandczyk podpisał nowy

Read More...

Sztuki walki w świecie biznesu

Sporty walki rozwijają się w Polsce coraz mocniej i z roku na rok zyskują na popularności. Na salach treningowych

Read More...

ALMMA 154 Jelenia Góra i ALMMA 155 Lublin

Koniec września będzie aktywny dla Amatorskiej Ligi MMA, bowiem już w najbliższy weekend odbędą się pierwsze po wakacjach edycje

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu