Max Holloway podpisał umowę z marką Budweiser

In Marketing, Sponsoring On

Max Holloway podpisał umowę z marką Budweiser

Max Holloway, mistrz organizacji UFC podpisał umowę sponsorską z marką piwa Budweiser. Co ciekawe, Budweiser przez wiele lat był sponsorem samej organizacji, jednak od stycznia 2018 roku zakończyła się współpraca z UFC, a miejsce Budweisera u amerykańskiego potentata na rynku MMA przejęła marka Modelo.

– Budweiser to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, jest też związana z najważniejszymi dyscyplinami sportowymi w tym kraju – powiedział w rozmowie z serwisem MMAFighting Brian Butler z Suckerpunch Entertainment, który reprezentuje Hollowaya. – Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc rozpocząć współpracę pomiędzy marką Budweiser i Maxem.

Holloway walczy dla organizacji UFC od roku 2012, a od 12 walk pozostaje niepokonany. Pod koniec roku 2016 zdobył tymczasowy pas mistrzowski wagi piórkowej, a następnie pokonał Jose Aldo i tym samym na jego biodrach zawisł pełnoprawny pas.

Podpisując indywidualną umowę sponsorską z marką Budweiser, Holloway dołączył do grona takich zawodników jak: Conor McGregor i Donald Cerrone.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Stipe Miocic podpisał kolejny kontrakt sponsorski

Stipe Miocic, mistrz wagi ciężkiej organizacji UFC, który niedawno podpisał kontrakt sponsorski z marką piwa Modelo, ogłosił rozpoczęcie współpracy z

Read More...

ALMMA 147 w Bielawie – Puchar Gór Sowich

Już za kilka dni odbędą się kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA. ALMMA 147 w Bielawie – Puchar

Read More...

UFC Gym będzie podbijać Wysypy Brytyjskie

Organizacja UFC ogłosiła podpisania dziesięcioletniej umowy o współpracy z firmą TD Lifestyle, dzięki której w najbliższych latach ma powstać

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu