Piotr Strus twarzą GymFood Team

In Marketing, Sponsoring On
- Updated
Piotr Strus
Fot. Od lewej: Krzysztof Gutowski, Karolina Owczarz i Piotr Strus

Piotr Strus, zawodnik MMA walczący dla organizacji Absolute Championship Berkut ogłosił rozpoczęcie współpracy z marką GymFood, producentem odżywek i suplementów.

– Moi drodzy, od dziś oficjalnie moim partnerem w karierze sportowej jest GymFood – Strus napisał w serwisie Facebook –  Ta nowa marka odżywek i suplementów dla osób aktywnych, to sprawdzone źródło i polecam te produkty z czystym sumieniem.

Piotr Strus w roku 2017 powrócił po dłuższej przerwie do walk MMA i stoczył cztery świetne pojedynki dla organizacji ACB. W kolejnym boju najprawdopodobniej zawalczy o pas mistrzowski tej federacji.

Strus jest trzecim zawodnikiem grupy menadżerskiej Shocker MMA, który podpisał umowę z marką GymFood. Pierwszym była Karolina Owczarz, drugim Krzysztof Gutowski.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Conor McGregor z nowym kontraktem

Przy okazji wczorajszej konferencji prasowej promującej pojedynek pomiędzy Conorem McGregorem i Khabibem Nurmagomedovem ogłoszono również, że Irlandczyk podpisał nowy

Read More...

Sztuki walki w świecie biznesu

Sporty walki rozwijają się w Polsce coraz mocniej i z roku na rok zyskują na popularności. Na salach treningowych

Read More...

ALMMA 154 Jelenia Góra i ALMMA 155 Lublin

Koniec września będzie aktywny dla Amatorskiej Ligi MMA, bowiem już w najbliższy weekend odbędą się pierwsze po wakacjach edycje

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu