Piotr Strus twarzą GymFood Team

In Marketing, Sponsoring On
- Updated
Piotr Strus
Fot. Od lewej: Krzysztof Gutowski, Karolina Owczarz i Piotr Strus

Piotr Strus, zawodnik MMA walczący dla organizacji Absolute Championship Berkut ogłosił rozpoczęcie współpracy z marką GymFood, producentem odżywek i suplementów.

– Moi drodzy, od dziś oficjalnie moim partnerem w karierze sportowej jest GymFood – Strus napisał w serwisie Facebook –  Ta nowa marka odżywek i suplementów dla osób aktywnych, to sprawdzone źródło i polecam te produkty z czystym sumieniem.

Piotr Strus w roku 2017 powrócił po dłuższej przerwie do walk MMA i stoczył cztery świetne pojedynki dla organizacji ACB. W kolejnym boju najprawdopodobniej zawalczy o pas mistrzowski tej federacji.

Strus jest trzecim zawodnikiem grupy menadżerskiej Shocker MMA, który podpisał umowę z marką GymFood. Pierwszym była Karolina Owczarz, drugim Krzysztof Gutowski.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Stipe Miocic podpisał kolejny kontrakt sponsorski

Stipe Miocic, mistrz wagi ciężkiej organizacji UFC, który niedawno podpisał kontrakt sponsorski z marką piwa Modelo, ogłosił rozpoczęcie współpracy z

Read More...

ALMMA 147 w Bielawie – Puchar Gór Sowich

Już za kilka dni odbędą się kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA. ALMMA 147 w Bielawie – Puchar

Read More...

UFC Gym będzie podbijać Wysypy Brytyjskie

Organizacja UFC ogłosiła podpisania dziesięcioletniej umowy o współpracy z firmą TD Lifestyle, dzięki której w najbliższych latach ma powstać

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu