Karolina Owczarz z nowym sponsorem

In Marketing, Sponsoring On
- Updated

Karolina Owczarz gymfood team

Karolina Owczarz, była pięściarka i dziennikarka Polastu Sport, która szykuje się do debiutu w mieszanych sztukach walki, pozyskała nowego sponsora.

Jak poinformował Artur Ostaszewski, menadżer fighterki, nową marką wspierającą Owczarz został GymFood, producent odżywek i suplementów.

– Miło nam poinformować, że Karolina Owczarz będzie twarzą nowej linii odżywek i suplementów GymFood – przeznaczonych dla sportowców i osób aktywnych sportowo – napisano na profilu Facebook marki Shocker MMA, grupy menadżerskiej, która zajmuje się zawodniczką.

Okazuje się również, że Karolina Owczarz jest pierwszą ambasadorką należącą do GymFood Team.  Przedstawiciele marki napisali o tym w serwisie Facebook.

– Karolina Owczarz podopieczna Shocker MMA – to pierwsza z osób, które zasilą szeregi GymFood Team! Bohaterka najgłośniejszego transferu w sportach walki w ubiegłym roku z pewnością dostarczy nam wielu sportowych emocji. Karolina – witamy w GymFood Team!

Nie tylko jednak Owczarz może liczyć na wsparcie GymFood, również inni zawodnicy współpracujący z Shocker MMA niedługo dołączą do ambasadorów tej marki.

– Marka GymFood to nowa seria produktów od firmy Pharmovit, a co ciekawe, Karolina to pierwsza osoba z trójki zawodników Shocker MMA, którzy staną się częścią Gym Food Team – pozostałych poznacie niebawem – poinformowali przedstawiciele tej grupy menadżerskiej.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC z nowym partnerem z branży hotelarskiej

Organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy o współpracy marketingowej z marką Motel 6, wiodącym dostawcą usług noclegowych na terenie USA

Read More...

FEN 23 na antenach Polsatu

12 stycznia w Lubinie odbędzie się gala Fight Exclusive Night 23, którą będzie można oglądać na antenach Polsatu. Poniżej

Read More...

Cage Warriors przedłuża współpracę z UFC Fight Pass

Brytyjska organizacja Cage Warriors ogłosiła przedłużenie swojej współpracy z marką UFC, dzięki której przez najbliższe trzy lata fani będą

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu