Rory MacDonald z wypłatą w krytowalucie

In Marketing, Sponsoring On

Rory MacDonald dash

Rory MacDonald, kanadyjski zawodnika MMA, który rok temu opuścił szeregi UFC, by walczyć dla organizacji Bellator, pozyskał nowego sponsora.

Przed zbliżającą się galą z numerem 192, fighter podpisał umowę sponsorską z Dash Nation, społecznością, która tworzy kryptowalutę Dash. Co ciekawe, wynagrodzenie z tytułu umowy sponsorskiej MacDonald będzie miał wypłacone właśnie w tej kryptowalucie. Wartość umowy przeliczona na dolary wynosi dziś około 350 tysięcy.

Jak mówią przedstawiciele Dash, Rory będzie wychodził do walki w stroju z logotypem marki. Będzie również promował kryptowalutę w wywiadach i mediach społecznościowych.

– Rory nie jest kontrowersyjną postacią. Nigdy nie był przyłapany na dopingu i jest idealnym typem sportowca promującego kryptowalutę Dash – zapewniają przedstawiciela Dash. – Profesjonalna postawa i ciężka praca, to wartości pasujące do naszej marki i promowane przez Dash.

Rory MacDonald 20 stycznia stanie do walki z Douglasem Limą o pas mistrzowski organizacji Bellator.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

M-1 Global i UFC rozpoczynają współpracę

Rosyjska organizacja M-1 Global ogłosiła rozpoczęcie współpracy z amerykańskim UFC. W praktyce dzięki tej współpracy i kooperacji UFC oraz

Read More...

Platforma DAZN podała datę debiutu w USA

Sportowa platforma internetowa DAZN ogłosiła, że 10 wrześnie zadebiutuje na amerykańskim rynku, a miesięczny dostęp do niej będzie kosztował

Read More...

MMA zyskuje coraz więcej fanów

Mieszane sztuki walki z roku na rok zyskują na popularności nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu