Rory MacDonald z wypłatą w krytowalucie

In Marketing, Sponsoring On

Rory MacDonald dash

Rory MacDonald, kanadyjski zawodnika MMA, który rok temu opuścił szeregi UFC, by walczyć dla organizacji Bellator, pozyskał nowego sponsora.

Przed zbliżającą się galą z numerem 192, fighter podpisał umowę sponsorską z Dash Nation, społecznością, która tworzy kryptowalutę Dash. Co ciekawe, wynagrodzenie z tytułu umowy sponsorskiej MacDonald będzie miał wypłacone właśnie w tej kryptowalucie. Wartość umowy przeliczona na dolary wynosi dziś około 350 tysięcy.

Jak mówią przedstawiciele Dash, Rory będzie wychodził do walki w stroju z logotypem marki. Będzie również promował kryptowalutę w wywiadach i mediach społecznościowych.

– Rory nie jest kontrowersyjną postacią. Nigdy nie był przyłapany na dopingu i jest idealnym typem sportowca promującego kryptowalutę Dash – zapewniają przedstawiciela Dash. – Profesjonalna postawa i ciężka praca, to wartości pasujące do naszej marki i promowane przez Dash.

Rory MacDonald 20 stycznia stanie do walki z Douglasem Limą o pas mistrzowski organizacji Bellator.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC Fight Night 128 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów i oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight

Read More...

Przedstawiciele IMMAF na konwencji SportAccord

Przedstawiciele organizacji International MMA Federation zostali zaproszenie na konwencję SportAccord, która odbywa się właśnie w Bangkoku. Jest to doroczne

Read More...

ESPN i FOX w grze o prawa telewizyjne do gal UFC

W tym roku wygasa umowa dotycząca praw telewizyjnych pomiędzy UFC i grupą Fox, która została podpisana prawie siedem lat temu.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu