Panama dołączyła do International Mixed Martial Arts Federation

In Biznes, Współpraca On

International Mixed Martial Arts Federation

Organizacja International Mixed Martial Arts Federation ogłosiła, że do grona jej członków dołączyła Panama, która będzie reprezentowana przez National Association of Mixed Martial Arts Panama (NAMMAP).

NAMMAP zostało założone w roku 2014 i jest jedyną organizacją MMA w tym kraju, uznawaną przez Panamanian Sports Institute, czyli państwową organizację zajmują się promocją amatorskiego sportu w tym kraju.

Jeden z reprezentantów Panamy miał okazję zawalczyć już podczas tegorocznych mistrzostwa świata, które zostały zorganizowane w Bahrainie. Przedstawiciele Panamy wzięli również udział w tegorocznym walnym zgromadzeniu organizacji IMMAF.

International Mixed Martial Arts Federation liczy już sobie ponad sześćdziesięciu członków.

 

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC Fight Night 128 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów i oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight

Read More...

Przedstawiciele IMMAF na konwencji SportAccord

Przedstawiciele organizacji International MMA Federation zostali zaproszenie na konwencję SportAccord, która odbywa się właśnie w Bangkoku. Jest to doroczne

Read More...

ESPN i FOX w grze o prawa telewizyjne do gal UFC

W tym roku wygasa umowa dotycząca praw telewizyjnych pomiędzy UFC i grupą Fox, która została podpisana prawie siedem lat temu.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu