Karolina Owczarz ambasadorką marki Isostar

In Marketing, Sponsoring On
- Updated
Karolina Owczarz
Fot. Karolina Owczarz

Na początku listopada media obiegła informacja o tym, że Karolina Owczarz, była pięściarka i dziennikarka Polastu Sport zdecydowała się zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Owczarz rozpoczęła również współpracę z grupą menadżerską Shocker MMA, która reprezentuje między innymi Marcina Różalskiego, Piotra Strusa czy planującego swój debiut w MMA Tomasza Oświecińskiego.

Komentując przyjęcie pod swoje skrzydła pierwszej zawodniczki, Artur Ostaszewski, twórca Shocker MMA, napisał w mediach społecznościowych:

– Znamy się z Karoliną już jakiś czas, więc nasza współpraca narodziła się niejako naturalnie. Gdy dowiedziałem się od Karoliny, że MMA chodzi jej po głowie, zadeklarowałem swoją pomoc w kwestiach menadżerskich. Uzgodniliśmy, że gdy zdecyduje się Ona postawić w stu procentach na MMA, ja zajmę się jej karierą sportową i kompleksową obsługą menadżerską. Nastał ten moment, ruszamy więc z kopyta i czekamy na rozwój sytuacji na wszelkich polach. W najbliższym czasie moim zadaniem będzie zorganizowanie Karolinie możliwie najlepszego startu w tym sporcie. Od każdej strony – kontraktowej, finansowej, klubowej, sponsorskiej i promocyjnej. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do współpracy, jak i samej kariery Karoliny, gdyż wiem, że daje z siebie wszystko na treningach i ma ogromne serce do walki. Jestem przekonany, że może osiągnąć bardzo dużo w MMA i zaskoczy umiejętnościami jeszcze niejedną rywalkę. Przyszły rok będzie nasz!

Dziś natomiast grupa Shocker MMA ogłosiła na swoim profilu na Facebooku, że Karolina Owczarz została ambasadorką marki Isostar, producenta napojów izotonicznych.

– No to już oficjalnie możemy pochwalić się długofalową umową sponsorską Karolina Owczarz z międzynarodową marką Isostar. Dziękujemy za zaufanie tak dużej i rozpoznawalnej marce jak Isostar, a także witamy w świecie MMA.

Przedstawiciele marki również w mediach społecznościowych skomentowali rozpoczęcie współpracy.

– BAAAARDZO dziękujemy, że Karolina przyjęła nasze zaproszenie. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Życzymy samych SUKCESÓW i mamy nadzieję, że ta nasza mała cząstka przyczyni również do ich osiągnięcia. Jeszcze raz dziękujemy, że staliśmy się cząstką sportowej kariery Karoliny.

Szczegóły kontraktu nie zostały ujawnione. Na razie nie wiadomo również kiedy i gdzie Karolina Owczarz zadebiutuje w MMA. Wiadomo natomiast, że rozpoczęła treningi w łódzkim klubie Shark Top Team, z który związani są tacy zawodnicy jak Marcin Wrzosek i Karolina Kowalkiewicz.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Piąte wydanie magazynu „Sport & Business 360”

Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać! To myśl przyświecająca najnowszemu wydaniu „Sport & Business 360”, którego

Read More...

Eddie Alvarez podpisał kontrakt z One Championship

Organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy z Eddiem Alvarezem, byłym mistrzem organizacji Bellator i UFC.  O potencjalnych rozmowach Alvareza

Read More...

Rozkład jazdy przed FEN 22

Gala FEN 22, która odbędzie się już 20 października w Poznaniu zbliża się wielkimi krokami. Przedstawiamy zatem szczegółowy plan na

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu