UFC rozpoczyna współpracę z AirAsia

In Marketing, Sponsoring On

Organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z marką AirAsia, tanim przewoźnikiem lotniczym mającym globalne ambicje i plany. Dzięki tej współpracy sponsoringowej AirAsia będzie pierwszym w historii oficjalnym przewoźnikiem lotniczym amerykańskiej organizacji MMA.

Umowa o współpracy będzie obejmować tereny Azji i Australii, a weszła w życie 4 listopada, podczas głośnej gali UFC 217, która odbyła się w Nowym Jorku.

– Ta umowa pokazuje jak mocno UFC i samo MMA rozwinęło się na terenie Azji i na całym świecie – powiedział ogłaszający informację o współpracy Kevin Chang, jeden z wiceprezesów UFC. – AirAsia to innowacyjna i szybko rozwijająca się marka. Jesteśmy wdzięczni za ich wsparcie i podekscytowani możliwości rozpoczęcia współpracy.

Tony Fernandes, dyrektor zarządzający w AirAsia porównał natomiast obie marki do siebie.

– W pewnym stopniu szybki rozwój UFC jest bardzo podobny do rozwoju AirAsia. UFC zaczęło w jednym stanie i rozrosło się na całe USA, a potem Azję i cały świat. Tak samo AirAsia, które zaczynało jako mały przewoźnik, a teraz jest największymi azjatyckim tanimi liniami lotniczymi, które latają również do USA.

Po raz pierwszy logo azjatyckiej marki będzie można zobaczyć w oktagonie UFC podczas gali UFC Fight Night: Silva vs. Gastelum, która odbędzie się 25 listopada w Mercedes-Benz Arenie w Shanghaju.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC on FOX 26 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC on FOX

Read More...

PGE Narodowy ponownie na plusie

Zysk operacyjny za 2017 rok wyniesie 7 mln zł, a liczba gości odwiedzających PGE Narodowy osiągnie poziom 1,7 mln

Read More...

Cyfrowy Polsat i IPLA ze świąteczną galą KSW 41

Ruszyła sprzedaż dostępu do świątecznej gali KSW 41, która odbędzie się w katowickim Spodku na dzień przed Wigilią Świąt

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu