Wybrano ambasadorów marki Bodyarmor z ramienia UFC

In Marketing, Sponsoring On

Bodyarmor

Na początku października organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy sponsorskiej z marką napojów energetycznych BodyArmor.

Współpraca rozpocznie się w roku 2018 jednak tuż przed galą UFC 217 amerykański potentat MMA ogłosił, którzy zawodnicy będą ambasadorami marki napojów. Podczas specjalnej konferencji prasowej z udziałem Dany Whitea, szefa UFC, Kobego Bryant, udziałowca w BodyArmor i Mikea Repolea, właściciela marki, przedstawiono czterech ambasadorów marki napojów izotonicznych z ramienia UFC.

Pierwszy z nich będzie Cody Garbrandt, były już mistrz UFC, który przegrał swoją walkę podczas gali UFC 217. Drugim zostanie Cynthia Calvillo, która zadebiutowała w największej organizacji MMA dopiero w tym roku, ale ma już na koncie trzy wygrane pojedynki. Na trzeciego ambasadora wybrano Francisa Ngannou, zawodnika wagi ciężkiej z dużym potencjałem, który w swoim najbliższym pojedynku zmierzy się z Alistairem Overeemem. Natomiast drugą kobietą reprezentującą marką BodyArmor zostanie Michelle Waterson, była mistrzyni organizacji Invicta i aktualna zawodniczka UFC.

Warto przypomnieć, że współpraca obu marek obejmuje jedynie Stany Zjednoczone.

 

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Stipe Miocic podpisał kolejny kontrakt sponsorski

Stipe Miocic, mistrz wagi ciężkiej organizacji UFC, który niedawno podpisał kontrakt sponsorski z marką piwa Modelo, ogłosił rozpoczęcie współpracy z

Read More...

ALMMA 147 w Bielawie – Puchar Gór Sowich

Już za kilka dni odbędą się kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA. ALMMA 147 w Bielawie – Puchar

Read More...

UFC Gym będzie podbijać Wysypy Brytyjskie

Organizacja UFC ogłosiła podpisania dziesięcioletniej umowy o współpracy z firmą TD Lifestyle, dzięki której w najbliższych latach ma powstać

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu