Marcin Różalski z nowym kontraktem

In Inne dyscypliny, Kickboxing, Kontrakty, Zawodnicy On

Marcin Różalski z nowym kontraktem

Federacja DSF Kickboxing Challenge związała się kontraktem na cztery walki z Marcinem Różalskim. Dla popularnego „Ostatniego Barbarzyńcy” to prawdziwy powrót do korzeni. Przed laty dwukrotnie zdobywał mistrzostwo świata prestiżowych federacji ISKA (2007) oraz WKA (2008). Uchodzi za jednego z najlepszych kickbokserów w historii Polski.

Przez ostatnie lata Marcin Różalski związany był z MMA. W swoim ostatnim występie dla KSW urodzony w Płocku zawodnik znokautował w 16 sekund Fernando Rodriguesa i zdobył mistrzowski pas w wadze ciężkiej. Walka odbyła się na PGE Narodowym w Warszawie na oczach blisko 60 tysięcy fanów. Po tym sukcesie „Różal” narzekał publicznie na brak ciekawych wyzwań sportowych.

– Coś się kończy, coś zaczyna, ale ważna jest akcja i napięcie, które trzyma przy życiu – napisał 39-letni Różalski na swoim fanpage’u. – Dzięki Sławkowi Duba z DSF Kickboxing Challenge powrót do korzeni K-1. Wszystko co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. Idę dostać parę kopów, jak za dawnych czasów!

W piątek w Płocku Sławomir Duba, prezes DSF Kickboxing Challenge, podpisał kontrakt z Marcinem Różalskim. – O zatrudnieniu “Różala” myślałem od dawna. Znamy się kilka lat, lubimy i szanujemy. Cieszę się, że pozyskaliśmy tak klasowego i wyrazistego zawodnika z olbrzymim potencjałem marketingowym. Marcin to jeden z najlepszych polskich zawodników w historii K-1. To dla nas wielki zaszczyt, że jedna z legend będzie walczyć dla DSF Kickboxing Challenge.

Obaj panowie poznali się kilka lat temu. Wszystko zaczęło się od występów Marcina Różalskiego w MMA. Grupa DSF, której prezesem jest Sławomir Duba, zaczęła wspierać płocczanina.

– Od razu z “Różalem” złapaliśmy porozumienie. Szybko ta współpraca zamieniła się we wzajemne świadczenia (śmieje się Sławomir Duba). Marcin szalenie pozytywnie mnie zaskoczył. Poprosiłem go, by pojechał z nami do domu dziecka w Kozienicach (placówką socjalizacyjną “Panda” w Kozienicach od wielu lat opiekuje się Grupa DSF – przyp. redakcja). To jak szybko dzieciaki złapały z Marcinem kontakt było niesamowite. Następnego dnia zadzwonił do mnie “Różal” i powiedział, że kupuje wszystkim trampki i kurtki. To mi wystarczyło, już więcej nie musiał mówić… –kończy Sławomir Duba.

Kontrowersyjny image, widowiskowy styl walki, ale też wielkie serce i szczere do bólu wypowiedzi zaskarbiły mu sympatię setek tysięcy fanów. Różalski to w tej chwili jeden z najpopularniejszych sportowców nad Wisłą.

Najbliższa gala DSF Kickboxing Challenge odbędzie się już 9 grudnia. Będzie to ukłon w stronę najwybitniejszych kickbokserów w historii Polski. Oprócz zawodowych walk, w których zobaczymy m.in. Daniela Omielańczuka, Kamila Jenela, Dawida Kasperskiego czy rewanżową bitwę Piotra Sokoła z Jerzym „Jurasem” Wrońskim, będzie to wieczór pełen wspomnień. Podczas najbliższej gali federacja uhonoruje złote pokolenie kickbokserów, na czele z Markiem Piotrowskim, Piotrem Siegoczyńskim, Przemysławem Saletą, Agnieszką Rylik, Iwoną Guzowską czy wspomnianym Marcinem Różalskim.

źródło: informacja prasowa

You may also read!

UFC 276 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 276: Adesanya

Read More...
mateusz gamrot

“Przez dwa dni musiałem łykać tabletki przeciwbólowe” – Gamrot o ostatniej walce

Mateusz Gamrot. Fot. instagram.com/mateusz_gamrot Tuż po swojej ostatniej walce Mateusz Gamrot przechodził trudne chwile związane z

Read More...
joanna jędrzejczyk

Jędrzejczyk: “Będę chciała pomagać polskim zawodnikom dostać się do UFC”

Joanna Jędrzejczyk Fot. instagram.com/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, po zakończeniu sportowej kariery chciałaby pomagać polskim

Read More...

Mobile Sliding Menu