Cage Warriors z nową umową telewizyjną

In Media, Umowy telewizyjne On
- Updated

Cage Warriors z nową umową telewizyjną FreeSports Free Sports

Brytyjska organizacja Cage Warriors ogłosiła podpisanie nowej umowy telewizyjnej z bezpłatnym kanałem FreeSports. Pierwszą galą pokazaną w tej stacji będzie Cage Warriors 86, która odbędzie się 16 wrześnie w Londynie. Pozostałem trzy gale zaplanowane na ten rok, również będą pokazane w FreeSports.

Szefostwo Cage Warriors liczy, że dzięki podpisanej umowie marka otworzy się na zupełnie nową publiczność. FreeSports dociera bowiem do 18 milionów domostw w Wielkiej Brytanii.

Podpisanie umowy z tą telewizją spowoduje również, że marka Cage Warriors dołączy do pokazywanej na antenie FreeSports piłki nożnej, lidze rugby, NHL oraz NASCAR.

Do tej pory Cage Warriors można było oglądać w Wielkiej Brytanii na kanale BT Sport oraz w internetowej usłudze Fight Pass należącej do organizacji UFC. Brytyjska marka współpracuje jednak również z innymi telewizjami na całym świecie: Viasat, Eleven Sports Network, Setanta, PPTV i D-Sports.

Dodatkowo Cage Warriors współpracuje z firmą The Sport Bible, która zajmuje się udostępnianiem walk z kart wstępnych marki na portalu Facebook.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Organizacja FEN wraca do Wrocławia

Po udanej gali FEN 19, która odbyła się 14 października we Wrocławiu, organizacja Fight Exlusive Night kolejny raz odwiedzi

Read More...

Andrzej Fonfara ambasadorem forBET

Andrzej Fonfara, polski pięściarz, który w swojej karierze stoczył 35 zawodowych walk, wygrywając 29 z nich, z czego 17

Read More...

Fight Nights Global myśli o podboju USA

Chociaż Rosyjska organizacja Fight Nights Global działa na rynku od 2010 roku, do tej pory skupiała się na funkcjonowaniu

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu