Cage Warriors z nową umową telewizyjną

In Media, Umowy telewizyjne On
- Updated

Cage Warriors z nową umową telewizyjną FreeSports Free Sports

Brytyjska organizacja Cage Warriors ogłosiła podpisanie nowej umowy telewizyjnej z bezpłatnym kanałem FreeSports. Pierwszą galą pokazaną w tej stacji będzie Cage Warriors 86, która odbędzie się 16 wrześnie w Londynie. Pozostałem trzy gale zaplanowane na ten rok, również będą pokazane w FreeSports.

Szefostwo Cage Warriors liczy, że dzięki podpisanej umowie marka otworzy się na zupełnie nową publiczność. FreeSports dociera bowiem do 18 milionów domostw w Wielkiej Brytanii.

Podpisanie umowy z tą telewizją spowoduje również, że marka Cage Warriors dołączy do pokazywanej na antenie FreeSports piłki nożnej, lidze rugby, NHL oraz NASCAR.

Do tej pory Cage Warriors można było oglądać w Wielkiej Brytanii na kanale BT Sport oraz w internetowej usłudze Fight Pass należącej do organizacji UFC. Brytyjska marka współpracuje jednak również z innymi telewizjami na całym świecie: Viasat, Eleven Sports Network, Setanta, PPTV i D-Sports.

Dodatkowo Cage Warriors współpracuje z firmą The Sport Bible, która zajmuje się udostępnianiem walk z kart wstępnych marki na portalu Facebook.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Paige VanZant wyda swoją biografię

Paige VanZant, zawodniczka organizacji UFC, zdecydowała się na wydanie książki.  Będzie to autobiografia młodej fighterki, która pokaże jej drogę

Read More...

KSW z nowym partnerem telewizyjnym w Irlandii

Tuż przed zbliżającą się wielkimi krokami galą KSW 40, do której dojdzie 22 października w Dublinie, organizacja ogłosiła podpisanie

Read More...

Georges St-Pierre inwestuje w e-sport

Georges St-Pierre, pochodzący z Kanady były mistrz organizacji UFC, który już niedługo powróci do oktagonu, by zmierzyć się z

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu