Cage Warriors z nową umową telewizyjną

In Media, Umowy telewizyjne On
- Updated

Cage Warriors z nową umową telewizyjną FreeSports Free Sports

Brytyjska organizacja Cage Warriors ogłosiła podpisanie nowej umowy telewizyjnej z bezpłatnym kanałem FreeSports. Pierwszą galą pokazaną w tej stacji będzie Cage Warriors 86, która odbędzie się 16 wrześnie w Londynie. Pozostałem trzy gale zaplanowane na ten rok, również będą pokazane w FreeSports.

Szefostwo Cage Warriors liczy, że dzięki podpisanej umowie marka otworzy się na zupełnie nową publiczność. FreeSports dociera bowiem do 18 milionów domostw w Wielkiej Brytanii.

Podpisanie umowy z tą telewizją spowoduje również, że marka Cage Warriors dołączy do pokazywanej na antenie FreeSports piłki nożnej, lidze rugby, NHL oraz NASCAR.

Do tej pory Cage Warriors można było oglądać w Wielkiej Brytanii na kanale BT Sport oraz w internetowej usłudze Fight Pass należącej do organizacji UFC. Brytyjska marka współpracuje jednak również z innymi telewizjami na całym świecie: Viasat, Eleven Sports Network, Setanta, PPTV i D-Sports.

Dodatkowo Cage Warriors współpracuje z firmą The Sport Bible, która zajmuje się udostępnianiem walk z kart wstępnych marki na portalu Facebook.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Chatri Sityodtong mówcą na Cannes Lions

Jak poinformowała singapurska organizacja One Championship, podczas tegorocznego Cannes Lions International Festival of Creativity, corocznego festiwalu zajmującego się komunikacją

Read More...

Świetne wyniki MMA w telewizyjna wartość sponsoringu

Wartość telewizyjna sponsoringu sportowego w 2017 roku w Polsce wyniosła 4,3 mld złotych. Tak wynika z najnowszego raportu firmy

Read More...

Organizacja IMMAF startuje z własną platformą telewizyjną

Tuż przed zbliżającymi się Otwartymi Mistrzostwami Europy Amatorskiego MMA 2018, organizacja IMMAF ogłosiła, że wydarzenie będzie można śledzić poprzez

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu