Cage Warriors z nową umową telewizyjną

In Media, Umowy telewizyjne On
- Updated

Cage Warriors z nową umową telewizyjną FreeSports Free Sports

Brytyjska organizacja Cage Warriors ogłosiła podpisanie nowej umowy telewizyjnej z bezpłatnym kanałem FreeSports. Pierwszą galą pokazaną w tej stacji będzie Cage Warriors 86, która odbędzie się 16 wrześnie w Londynie. Pozostałem trzy gale zaplanowane na ten rok, również będą pokazane w FreeSports.

Szefostwo Cage Warriors liczy, że dzięki podpisanej umowie marka otworzy się na zupełnie nową publiczność. FreeSports dociera bowiem do 18 milionów domostw w Wielkiej Brytanii.

Podpisanie umowy z tą telewizją spowoduje również, że marka Cage Warriors dołączy do pokazywanej na antenie FreeSports piłki nożnej, lidze rugby, NHL oraz NASCAR.

Do tej pory Cage Warriors można było oglądać w Wielkiej Brytanii na kanale BT Sport oraz w internetowej usłudze Fight Pass należącej do organizacji UFC. Brytyjska marka współpracuje jednak również z innymi telewizjami na całym świecie: Viasat, Eleven Sports Network, Setanta, PPTV i D-Sports.

Dodatkowo Cage Warriors współpracuje z firmą The Sport Bible, która zajmuje się udostępnianiem walk z kart wstępnych marki na portalu Facebook.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Ruszyły rozmowy w sprawie połączenia IMMAF i WMMAA

Organizacja International Mixed Martial Arts Federation (IMMAF) poinformowała o rozpoczęciu negocjacji w sprawie połączenia z World Mixed Martial Arts

Read More...

Karolina Owczarz ambasadorką marki Isostar

Na początku listopada media obiegła informacja o tym, że Karolina Owczarz, była pięściarka i dziennikarka Polastu Sport zdecydowała się

Read More...

UFC Fight Night 121 – widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night 121. Wydarzenie odbyło się w

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu