UFC rozpoczyna współpracę z nową platformą telewizyjną

In Media, Umowy telewizyjne On
- Updated

UFC rozpoczyna współpracę z nową platformą telewizyjną fite.tv

Organizacja UFC ogłosiła rozpoczęcie współpracy Fite TV, czyli internetową platformą, która udostępnia możliwość oglądania w sieci wydarzeń ze świata sportów walki. Dzięki tej współpracy już najbliższa gala UFC 215 będzie pokazana na tej właśnie platformie w systemie pay-per-view.

– Gdy uruchamialiśmy platformę Fite TV, naszym celem było dostarczenie fanom najlepszych wydarzeń ze świata sportów walki – powiedział komentując informację o współpracy z UFC Kosta Jordanov, dyrektor zarządzający Fite TV – Podpisanie umowy z UFC potwierdza jedynie, że ten cel osiągnęliśmy. Nie możemy się doczekać, żeby rozwinąć naszą wspaniałą współpracę z liderem w tym biznesie.

Warunki umowy nie zostały podane do wiadomości publicznej. Co jednak ciekawe, klienci Fite TV za zbliżającą się galę UFC 215 będą musieli zapłacić 59,99 dolarów, czyli o 10 dolarów więcej niż przewiduje to normalna cena PPV na platformie UFC.tv.

Nie wiadomo też na razie czy podpisanie nowej umowy przez UFC wpłynie w jakiś sposób na współpracę z firmą NeuLion, która zajmuje się obsługą techniczną platformy UFC.tv i która to miała poważne problemy z transmisją podczas historycznej walki Floyda Mayweathera Jr. z Conorem McGregorem.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Organizacja FEN wraca do Wrocławia

Po udanej gali FEN 19, która odbyła się 14 października we Wrocławiu, organizacja Fight Exlusive Night kolejny raz odwiedzi

Read More...

Andrzej Fonfara ambasadorem forBET

Andrzej Fonfara, polski pięściarz, który w swojej karierze stoczył 35 zawodowych walk, wygrywając 29 z nich, z czego 17

Read More...

Fight Nights Global myśli o podboju USA

Chociaż Rosyjska organizacja Fight Nights Global działa na rynku od 2010 roku, do tej pory skupiała się na funkcjonowaniu

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu