White Collar Boxing – projekt Rafała Jackiewicza

In Boks, Inne dyscypliny On

White Collar Boxing - projekt Rafała Jackiewicza

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się stworzony przez Rafała Jackiewicza projekt White Collar Boxing. Popularny bokser o pseudonimie „Wojownik” namawia do spróbowania pięściarstwa każdemu, kto tylko zechce. Projekt ma na celu prowadzenie zdrowego trybu życia połączonego z treningiem bokserskim. W projekcie może wziąć udział każdy, kto tylko nie boi się ciężko trenować i chce poznać tajniki prawdziwego treningu bokserskiego. Osoby, które wezmą udział w  przygotowaniach, mogą liczyć na pomoc samego Rafała Jackiewicza.

Rafał Jackiewicz to były mistrz świata i Europy. Swoim byłym rywalom znany był ze swojej nieustępliwości w ringu oraz wielkiego serca do walki. Tego samego uczy Rafał swoich podopiecznych, przygotowując ich do gali finałowej. Druga edycji gali odbędzie się 13. października w restauracji Champions Sports Bar Restaurant, w Hotelu Marriott. Gala promowana nazwą „Piątek 13 – Oszukać przeznaczenie” ma wyłonić kolejnych amatorskich zawodników, którzy otrzymają pasy mistrzowskie.

– Zawsze marzyłem o tym, aby  aktywnie propagować pięściarstwo. Projekt White Collar Boxing to propozycja dla osób zupełnie z pięściarstwem nie związanych. Dla osób chcących przeżyć emocje towarzyszące zawodowym pięściarzom, zarówno przy przygotowaniach, jak i samej walce. Dlatego zależało mi, by gale finałowe były organizowane w prestiżowym miejscu i w iście zawodowej oprawie. Restauracja Champions oraz sam hotel Marriott to właśnie takie miejsce. Po ostatniej edycji gali nabrałem pewności, że to dobry pomysł. Męski sport, prawdziwe emocje dla każdego, kto tylko zechce spróbować – zachęca do spróbowania się Rafał Jackiewicz.

Obecnie trwają przygotowania do kolejnej gali, zgłosili się już pierwsi zawodnicy, którzy przygotowują się w wybranych miastach. Każdy kto wykupi pełny pakiet, dostanie sprzęt bokserski firmy Leone oraz komplet odżywek firmy Real Pharm.

Cały czas można zgłaszać się do wzięcia udziału w zawodach. Wszystkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.boksdlawszystkich.pl.

źródło: informacja prasowa

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Organizacja FEN wraca do Wrocławia

Po udanej gali FEN 19, która odbyła się 14 października we Wrocławiu, organizacja Fight Exlusive Night kolejny raz odwiedzi

Read More...

Andrzej Fonfara ambasadorem forBET

Andrzej Fonfara, polski pięściarz, który w swojej karierze stoczył 35 zawodowych walk, wygrywając 29 z nich, z czego 17

Read More...

Fight Nights Global myśli o podboju USA

Chociaż Rosyjska organizacja Fight Nights Global działa na rynku od 2010 roku, do tej pory skupiała się na funkcjonowaniu

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu