White Collar Boxing – projekt Rafała Jackiewicza

In Boks, Inne dyscypliny On

White Collar Boxing - projekt Rafała Jackiewicza

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się stworzony przez Rafała Jackiewicza projekt White Collar Boxing. Popularny bokser o pseudonimie „Wojownik” namawia do spróbowania pięściarstwa każdemu, kto tylko zechce. Projekt ma na celu prowadzenie zdrowego trybu życia połączonego z treningiem bokserskim. W projekcie może wziąć udział każdy, kto tylko nie boi się ciężko trenować i chce poznać tajniki prawdziwego treningu bokserskiego. Osoby, które wezmą udział w  przygotowaniach, mogą liczyć na pomoc samego Rafała Jackiewicza.

Rafał Jackiewicz to były mistrz świata i Europy. Swoim byłym rywalom znany był ze swojej nieustępliwości w ringu oraz wielkiego serca do walki. Tego samego uczy Rafał swoich podopiecznych, przygotowując ich do gali finałowej. Druga edycji gali odbędzie się 13. października w restauracji Champions Sports Bar Restaurant, w Hotelu Marriott. Gala promowana nazwą „Piątek 13 – Oszukać przeznaczenie” ma wyłonić kolejnych amatorskich zawodników, którzy otrzymają pasy mistrzowskie.

– Zawsze marzyłem o tym, aby  aktywnie propagować pięściarstwo. Projekt White Collar Boxing to propozycja dla osób zupełnie z pięściarstwem nie związanych. Dla osób chcących przeżyć emocje towarzyszące zawodowym pięściarzom, zarówno przy przygotowaniach, jak i samej walce. Dlatego zależało mi, by gale finałowe były organizowane w prestiżowym miejscu i w iście zawodowej oprawie. Restauracja Champions oraz sam hotel Marriott to właśnie takie miejsce. Po ostatniej edycji gali nabrałem pewności, że to dobry pomysł. Męski sport, prawdziwe emocje dla każdego, kto tylko zechce spróbować – zachęca do spróbowania się Rafał Jackiewicz.

Obecnie trwają przygotowania do kolejnej gali, zgłosili się już pierwsi zawodnicy, którzy przygotowują się w wybranych miastach. Każdy kto wykupi pełny pakiet, dostanie sprzęt bokserski firmy Leone oraz komplet odżywek firmy Real Pharm.

Cały czas można zgłaszać się do wzięcia udziału w zawodach. Wszystkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.boksdlawszystkich.pl.

źródło: informacja prasowa

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Paige VanZant wyda swoją biografię

Paige VanZant, zawodniczka organizacji UFC, zdecydowała się na wydanie książki.  Będzie to autobiografia młodej fighterki, która pokaże jej drogę

Read More...

KSW z nowym partnerem telewizyjnym w Irlandii

Tuż przed zbliżającą się wielkimi krokami galą KSW 40, do której dojdzie 22 października w Dublinie, organizacja ogłosiła podpisanie

Read More...

Georges St-Pierre inwestuje w e-sport

Georges St-Pierre, pochodzący z Kanady były mistrz organizacji UFC, który już niedługo powróci do oktagonu, by zmierzyć się z

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu