Z Mediacorp do One Championship

In Biznes, Zmiany kadrowe On
- Updated

Z Mediacorp do One Championship jack lim

Kilka dni temu azjatycka organizacja One Championship ogłosiła rozpoczęcie współpracy z singapurską grupą medialną Mediacorp. Dziś natomiast szefostwo One potwierdziło informację o tym, że Jack Lim, były dyrektor handlowy Mediacorp trafił do organizacji i będzie w niej piastował tę samą funkcję.

Lim będzie nadzorował wszelkie projekty handlowe związane z rozwojem organizacji One. Będzie odpowiedzialny zarządzanie przychodami organizacji z umów sponsorskich, praw medialnych, sprzedaży produktów związanych z organizacją, biletami i różnego typu licencjami. Będzie również odpowiedzialny za podpisywanie nowych umów i zwiększanie wpływów firmy.

Chatri Sityodtong, twórca organizacji One Championship liczy, że zatrudnienie Lima pozwoli na uspójnienie działań organizacji.

– Aby bardzie zmonetyzować i uspójnić nasze działania biznesowe, organizacja potrzebuje silnego i doświadczonego lidera, który będzie myślał długofalowo i łącznie o wszystkich naszych działaniach. Jestem podekscytowany dołączeniem Jacka do naszej organizacji i możliwościami, jakie przez to się przed nami otwierają.

Jack Lim, zanim trafił do One, pracował dla Mediacorp przez ostatnie trzy lata. Wcześniej przez sześć lat był wiceprezesem ds. sprzedaży mediów w Sony Picture Asia. Przez trzy lata pracował również jako dyrektor ds. komunikacji w IBM.

 

 

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Chatri Sityodtong mówcą na Cannes Lions

Jak poinformowała singapurska organizacja One Championship, podczas tegorocznego Cannes Lions International Festival of Creativity, corocznego festiwalu zajmującego się komunikacją

Read More...

Świetne wyniki MMA w telewizyjna wartość sponsoringu

Wartość telewizyjna sponsoringu sportowego w 2017 roku w Polsce wyniosła 4,3 mld złotych. Tak wynika z najnowszego raportu firmy

Read More...

Organizacja IMMAF startuje z własną platformą telewizyjną

Tuż przed zbliżającymi się Otwartymi Mistrzostwami Europy Amatorskiego MMA 2018, organizacja IMMAF ogłosiła, że wydarzenie będzie można śledzić poprzez

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu