Z Mediacorp do One Championship

In Biznes, Zmiany kadrowe On
- Updated

Z Mediacorp do One Championship jack lim

Kilka dni temu azjatycka organizacja One Championship ogłosiła rozpoczęcie współpracy z singapurską grupą medialną Mediacorp. Dziś natomiast szefostwo One potwierdziło informację o tym, że Jack Lim, były dyrektor handlowy Mediacorp trafił do organizacji i będzie w niej piastował tę samą funkcję.

Lim będzie nadzorował wszelkie projekty handlowe związane z rozwojem organizacji One. Będzie odpowiedzialny zarządzanie przychodami organizacji z umów sponsorskich, praw medialnych, sprzedaży produktów związanych z organizacją, biletami i różnego typu licencjami. Będzie również odpowiedzialny za podpisywanie nowych umów i zwiększanie wpływów firmy.

Chatri Sityodtong, twórca organizacji One Championship liczy, że zatrudnienie Lima pozwoli na uspójnienie działań organizacji.

– Aby bardzie zmonetyzować i uspójnić nasze działania biznesowe, organizacja potrzebuje silnego i doświadczonego lidera, który będzie myślał długofalowo i łącznie o wszystkich naszych działaniach. Jestem podekscytowany dołączeniem Jacka do naszej organizacji i możliwościami, jakie przez to się przed nami otwierają.

Jack Lim, zanim trafił do One, pracował dla Mediacorp przez ostatnie trzy lata. Wcześniej przez sześć lat był wiceprezesem ds. sprzedaży mediów w Sony Picture Asia. Przez trzy lata pracował również jako dyrektor ds. komunikacji w IBM.

 

 

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Organizacja FEN wraca do Wrocławia

Po udanej gali FEN 19, która odbyła się 14 października we Wrocławiu, organizacja Fight Exlusive Night kolejny raz odwiedzi

Read More...

Andrzej Fonfara ambasadorem forBET

Andrzej Fonfara, polski pięściarz, który w swojej karierze stoczył 35 zawodowych walk, wygrywając 29 z nich, z czego 17

Read More...

Fight Nights Global myśli o podboju USA

Chociaż Rosyjska organizacja Fight Nights Global działa na rynku od 2010 roku, do tej pory skupiała się na funkcjonowaniu

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu