Z Mediacorp do One Championship

In Biznes, Zmiany kadrowe On
- Updated

Z Mediacorp do One Championship jack lim

Kilka dni temu azjatycka organizacja One Championship ogłosiła rozpoczęcie współpracy z singapurską grupą medialną Mediacorp. Dziś natomiast szefostwo One potwierdziło informację o tym, że Jack Lim, były dyrektor handlowy Mediacorp trafił do organizacji i będzie w niej piastował tę samą funkcję.

Lim będzie nadzorował wszelkie projekty handlowe związane z rozwojem organizacji One. Będzie odpowiedzialny zarządzanie przychodami organizacji z umów sponsorskich, praw medialnych, sprzedaży produktów związanych z organizacją, biletami i różnego typu licencjami. Będzie również odpowiedzialny za podpisywanie nowych umów i zwiększanie wpływów firmy.

Chatri Sityodtong, twórca organizacji One Championship liczy, że zatrudnienie Lima pozwoli na uspójnienie działań organizacji.

– Aby bardzie zmonetyzować i uspójnić nasze działania biznesowe, organizacja potrzebuje silnego i doświadczonego lidera, który będzie myślał długofalowo i łącznie o wszystkich naszych działaniach. Jestem podekscytowany dołączeniem Jacka do naszej organizacji i możliwościami, jakie przez to się przed nami otwierają.

Jack Lim, zanim trafił do One, pracował dla Mediacorp przez ostatnie trzy lata. Wcześniej przez sześć lat był wiceprezesem ds. sprzedaży mediów w Sony Picture Asia. Przez trzy lata pracował również jako dyrektor ds. komunikacji w IBM.

 

 

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Paige VanZant wyda swoją biografię

Paige VanZant, zawodniczka organizacji UFC, zdecydowała się na wydanie książki.  Będzie to autobiografia młodej fighterki, która pokaże jej drogę

Read More...

KSW z nowym partnerem telewizyjnym w Irlandii

Tuż przed zbliżającą się wielkimi krokami galą KSW 40, do której dojdzie 22 października w Dublinie, organizacja ogłosiła podpisanie

Read More...

Georges St-Pierre inwestuje w e-sport

Georges St-Pierre, pochodzący z Kanady były mistrz organizacji UFC, który już niedługo powróci do oktagonu, by zmierzyć się z

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu