Symbo partnerem DSF Kickboxing Challenge

In Inne dyscypliny, Kickboxing On
- Updated

Symbo partnerem DSF Kickboxing Challenge

Nowym partnerem technicznym Federacji DSF Kickboxing Challenge została polska marka odzieżowa Symbo. Pierwszym wspólnym przedsięwzięciem będzie 1. Piknik Charytatywny, który 9 września odbędzie się przed Schroniskiem Na Paluchu. Umowa obowiązuje do końca 2017 roku.

– Cieszę się ze współpracy z Symbo. To nowa marka na polskiej scenie odzieży sportowej, ale zapewniam, że nie brakuje im doświadczenia i determinacji – mówi Sławomir Duba, prezes DSF Kickboxing Challenge. – Chcemy dać sobie czas do końca roku na wzajemne poznanie. Potem porozmawiamy o przyszłości. Dla nas to był priorytet, żeby najlepszą polską federację kickboxingu wciąż ubierała polska marka odzieżowa. I tak się stało. Wszystkich fanów sportów walki oraz zawodników zapewniam, że nie rozczarują się jakością, która jest na światowym poziomie.

Prezes Symbo Paweł Szopa również wierzy w sukces tego przedsięwzięcia.

– Bardzo się cieszę ze współpracy z DSF Kickboxing Challenge. To najlepsza polska federacja promująca kickboxing. Symbo to marka dla tych, którzy nie boją się wyzwań. To symbioza człowieka i technologii w idealnej równowadze – przekonuje prezes Paweł Szopa. – To krew, pot, łzy i satysfakcja, gdy wiesz, że dałeś z siebie wszystko. Każdą z tych wartości prezentują zawodnicy na galach DSF Kickboxing Challenge. Jestem przekonany, że kickboxing to idealny sport, w którym sprawdzi się nasza marka.

– Symbo to nowa marka odzieży sportowej na polskim rynku, dająca produkt najwyższej jakości. Chcemy budować naszą markę, współpracując z najlepszymi sportowcami. Dla DSF Kickboxing Challenge walczą mistrzowie Polski, Europy czy Świata. Filozofia prezesa Sławomira Duby jest transparentna i bardzo mi się podoba – dodaje Paweł Szopa. – Federacja DSF ma na celu przywrócić należyte miejsce tej formule walki, w której w latach 90-tych Polacy m.in. za sprawą Piotrowskiego, Siegoczyńskiego, Salety, Warchoła czy Rylik, siali postrach na ringach całego świata! Obserwujemy gale DSF i jesteśmy przekonani, że właśnie ta Federacja jest na najlepszej drodze, by tego dokonać. Tak jak prezes Sławomir Duba stawia coraz większe wyzwania przed zawodnikami, tak i marka Symbo podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej! Razem pokażmy całemu światu polską siłę i polską jakość! – kończy prezes marki.

źródło: informacja prasowa

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Organizacja FEN wraca do Wrocławia

Po udanej gali FEN 19, która odbyła się 14 października we Wrocławiu, organizacja Fight Exlusive Night kolejny raz odwiedzi

Read More...

Andrzej Fonfara ambasadorem forBET

Andrzej Fonfara, polski pięściarz, który w swojej karierze stoczył 35 zawodowych walk, wygrywając 29 z nich, z czego 17

Read More...

Fight Nights Global myśli o podboju USA

Chociaż Rosyjska organizacja Fight Nights Global działa na rynku od 2010 roku, do tej pory skupiała się na funkcjonowaniu

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu