Marcin Tybura ambasadorem Uniejowa

In Marketing, Sponsoring On

Marcin Tybura ambasadorem Uniejowa

Marcin Tybura, który systematycznie pnie się w rankingu wagi ciężkiej UFC, już 19 listopada wystąpi w walce wieczoru gali w Sydney i zmierzy się tam z Markiem Huntem. Aktualnie jednak Marcin jest w trakcie przeprowadzki do USA, gdzie będzie trenował w Jackson Wink MMA Academy, jednym z najlepszych klubów MMA na świecie.

Tuż przed wylotem do Stanów Zjednoczonych Marcin podpisał umowę o współpracy z gminą Uniejów, w ramach której będzie promował gminę i miasto na świecie. Informując o tym w mediach społecznościowych, Tybura napisał:

– Ruszam w świat, pamiętając skąd jestem. Dziś oficjalnie zostałem Ambasadorem Uniejowa i dołożę wszelkich starań, by godnie reprezentować rodzinne miasto w świecie. Będę się także starał przybliżyć Wam Uniejów, jego atrakcje i okolice, więc bądźcie czujni 😉 Serdecznie dziękuję Panu Burmistrzowi Józefowi Kaczmarkowi, Radzie Uniejowa oraz wszystkim osobom zaangażowanym we współpracę. Jutro lecę do USA, ale zawitam do Uniejowa w pierwszym dogodnym terminie!

W ramach współpracy Tybura będzie promował nie tylko Uniejów, ale również sportowy i aktywny tryb życia. Będzie również pojawiał się w mediach w stroju z napisem Uniejów.

 

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Organizacja FEN wraca do Wrocławia

Po udanej gali FEN 19, która odbyła się 14 października we Wrocławiu, organizacja Fight Exlusive Night kolejny raz odwiedzi

Read More...

Andrzej Fonfara ambasadorem forBET

Andrzej Fonfara, polski pięściarz, który w swojej karierze stoczył 35 zawodowych walk, wygrywając 29 z nich, z czego 17

Read More...

Fight Nights Global myśli o podboju USA

Chociaż Rosyjska organizacja Fight Nights Global działa na rynku od 2010 roku, do tej pory skupiała się na funkcjonowaniu

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu