KSW: Colosseum z najlepszą sprzedażą PPV w historii Polski

In Biznes, Finanse, Najciekawsze On
- Updated
KSW Colosseum PPV
fot: KSW

Gala KSW: Colosseum, która odbyła się pod koniec maja na PGE Narodowym pobiła wiele rekordów organizacji.

Wypełniono największy obiekt w historii KSW, pobito rekord frekwencji, nie tylko w polskim, ale także europejskim MMA, media rekordowo dużo pisały o wydarzeniu, rekordowo dużo użytkowników śledziło media społecznościowe organizacji. Różnych rekordów można by jeszcze nieco wymieniać, jednak do dziś otwartym pozostawało pytanie o to, czy również sprzedaż subskrypcji PPV była rekordowa? Wprawdzie właściciele organizacji poinformowali o tym, że poprzez stronę KSWTV wykupiło dostęp do gali około 40 tysięcy osób, to ostateczny wynik całej sprzedaży nigdy nie jest ogłaszany.

Do tej pory najlepiej sprzedanym wydarzeniem w historii polskiego rynku PPV była gala, podczas której zmierzyli się z sobą Tomasz Adamek i Witalij Kliczko. Jak informowali wówczas przedstawiciele Cyfrowego Polsatu, dostęp do gali wykupiło około 200 tysięcy kibiców.

Podczas niedawnej konferencji Bussiness Without Limits, która odbyła się w hali G2A Arena koło Rzeszowa zorganizowano również panel poświęcony marketingowym i biznesowym aspektom rozwoju MMA. Jednym z gości tego panelu był również Maciej Kawulski, współwłaściciel organizacji KSW, którego zapytaliśmy o to, czy sprzedaż PPV gali Colosseum zbliżyła się do rekordu ustanowionego przez galę Adamek vs. Kliczko.

– Jeśli wynik sprzedaży PPV gali Adamek vs. Kliczko wyniósł 200 tysięcy, to przekroczyliśmy go znacznie – powiedział Maciej Kawulski. – To była zdecydowanie najlepsza sprzedaż PPV w historii Polski.

Mamy zatem potwierdzenie, że kolejny, historyczny rekord w wykonaniu organizacji KSW został ustanowiony.

You may also read!

UFC Fight Night 166 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

  Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night:

Read More...

Heraklesy 2019 rozdane

Heraklesy, najważniejsze branżowe nagrody w polskim MMA, został rozdane. W tym roku największym zwycięzcą gali okazał się Jan Błachowicz,

Read More...

Organizacja ACA wraca do Polski

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu