Właściciele KSW nagrodzeni za światowy sukces marki

In Biznes On

KSW

Miesięcznik “Manager”, magazyn skierowany do kadry zarządzającej, nagrodził wczoraj właścicieli Federacji KSW za światowy sukces w wykreowaniu marki organizacji. Nagrodę w imieniu KSW odebrał Maciej Kawulski, współtwórca i współwłaściciel firmy, który komentując to wydarzenie w telewizji Polsat powiedział:

– Jest to niesamowita sytuacja, że MMA dotarło tak wysoko i teraz chyba możemy już powiedzieć, że jesteśmy na salonach. Piętnaście lat temu nie tylko nie zapraszano nas na takie eventy, ale często też nie wpuszczano, więc jestem podwójnie szczęśliwy, bo zdobyliśmy figurkę i weszliśmy do środka. To jest Polska, dość mały kraj. Zbudowaliśmy tutaj potężny zasięg. I dzisiaj już chyba można powiedzieć, absolutnie w pełni odpowiedzialnie, że MMA jest jednym z wielu, ale naszym sportem narodowym.

Gala Manager Award organizowana jest od 2012 r. przez wydawnictwo Business Magazine Manager, a podczas wydarzenia wręczane są prestiżowe nagrody dla wybitnych managerów nadających ton polskiej gospodarce.

 

You may also read!

Kanał Sportowy

Ranking Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu z transmisją w Kanale Sportowym

Kolejna edycja rankingu Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu w Polsce ujrzy światło dzienne już w czwartek 26 listopada. Powstające od lat

Read More...

Szef UFC o publiczności na gali z McGregorem i kontrakcie

Już w styczniu ma dojść do walki Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Będzie to rewanż za walkę sprzed lat,

Read More...

Transmisja i stream FEN 31

Gala FEN 31: Lotos Fight Night, która odbędzie się już 28 listopada zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu