McGregor poszukuje nowego sponsora odzieżowego na walkę z Mayweatherem

In Marketing, Sponsoring On

Do ciekawej sytuacji doszło przed zbliżającą się walką Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Jr. Audie Attar, menadżer zawodnik organizacji UFC poinformował w trakcie programu „The MMA Hour”, że Irlandczyk ma wolną rękę w wyborze sponsora odzieżowego na zbliżające się starcie.

– Aktualnie Conor jest wolnym agentem jeśli chodzi o odzież sportową. Nadal oczywiście rozmawiamy z Reebokiem i innymi markami. Zobaczymy co z tego wyniknie. Dla Conora to wielka szansa, aby mógł wybrać odpowiednią markę.

Normalnie fighterzy występujące w oktagonie największej organizacji na świecie są zobowiązani do noszenia odzieży marki Reebok. Sam Conor miał również z Reebokiem podpisany indywidualny kontrakt sponsorski. Wygląda jednak na to, że przed zbliżającym się starciem dla McGregora otworzyły się nowe możliwości.

Wśród partnerów, którzy do tej pory pojawiali się w portfolio sponsorskim Irlandczyka są też takie marki jak: Bud Light cz Monster Energy. Jakie ostatecznie firmy będą go wspierać w przygotowaniach do walki z Mayweatherem? Przekonamy się niebawem.

Warto przypomnieć, że McGregor podpisał niedawno podpisał nową umowę sponsorską. Tym razem do grona jego partnerów dołączyła marka Beats by Dre, czyli amerykański producent sprzętu audio.

 

 

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC Fight Night 128 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów i oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight

Read More...

Przedstawiciele IMMAF na konwencji SportAccord

Przedstawiciele organizacji International MMA Federation zostali zaproszenie na konwencję SportAccord, która odbywa się właśnie w Bangkoku. Jest to doroczne

Read More...

ESPN i FOX w grze o prawa telewizyjne do gal UFC

W tym roku wygasa umowa dotycząca praw telewizyjnych pomiędzy UFC i grupą Fox, która została podpisana prawie siedem lat temu.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu