McGregor poszukuje nowego sponsora odzieżowego na walkę z Mayweatherem

In Marketing, Sponsoring On

Do ciekawej sytuacji doszło przed zbliżającą się walką Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Jr. Audie Attar, menadżer zawodnik organizacji UFC poinformował w trakcie programu „The MMA Hour”, że Irlandczyk ma wolną rękę w wyborze sponsora odzieżowego na zbliżające się starcie.

– Aktualnie Conor jest wolnym agentem jeśli chodzi o odzież sportową. Nadal oczywiście rozmawiamy z Reebokiem i innymi markami. Zobaczymy co z tego wyniknie. Dla Conora to wielka szansa, aby mógł wybrać odpowiednią markę.

Normalnie fighterzy występujące w oktagonie największej organizacji na świecie są zobowiązani do noszenia odzieży marki Reebok. Sam Conor miał również z Reebokiem podpisany indywidualny kontrakt sponsorski. Wygląda jednak na to, że przed zbliżającym się starciem dla McGregora otworzyły się nowe możliwości.

Wśród partnerów, którzy do tej pory pojawiali się w portfolio sponsorskim Irlandczyka są też takie marki jak: Bud Light cz Monster Energy. Jakie ostatecznie firmy będą go wspierać w przygotowaniach do walki z Mayweatherem? Przekonamy się niebawem.

Warto przypomnieć, że McGregor podpisał niedawno podpisał nową umowę sponsorską. Tym razem do grona jego partnerów dołączyła marka Beats by Dre, czyli amerykański producent sprzętu audio.

 

 

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Organizacja FEN wraca do Wrocławia

Po udanej gali FEN 19, która odbyła się 14 października we Wrocławiu, organizacja Fight Exlusive Night kolejny raz odwiedzi

Read More...

Andrzej Fonfara ambasadorem forBET

Andrzej Fonfara, polski pięściarz, który w swojej karierze stoczył 35 zawodowych walk, wygrywając 29 z nich, z czego 17

Read More...

Fight Nights Global myśli o podboju USA

Chociaż Rosyjska organizacja Fight Nights Global działa na rynku od 2010 roku, do tej pory skupiała się na funkcjonowaniu

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu