Mateusz Gamrot z nową odsłoną serwisu internetowego

In Zawodnicy On
- Updated

Mateusz Gamrot

Tuż przed zbliżającą się galą KSW Colosseum, która odbędzie się już 27 maja, Mateusz Gamrot, mistrz organizacji uruchomił świeżą odsłonę swojej strony internetowej. Nowy serwis znajdujący się pod adresem mgamrot.pl, ma być kolejnym kanałem komunikacyjnym „Gamera”, ale też jak mówi nam sam Mateusz – swoistą wizytówką zawodowego sportowca.

– W dzisiejszych czasach dominuje Facebook i inne media społecznościowe, ale strona www jest również ważna. To jest jednak wizytówka człowieka i kolejny element profesjonalnego podejścia do mojej pracy. Jest to też swoista forma oferty, prezentacji swojej osoby potencjalnym sponsorom i podziękowania dla firm, które mnie cały czas wspierają. Będzie to również jeden z kanałów komunikacji z fanami.

Odpowiedzialną za wdrożenie i prowadzenia strony jest marka a-creative, a docelowo serwis ma również służyć do sprzedaży gal KSW w systemie pay-per-view.

– Prowadzeniem strony zajmuje dobry duch tego projektu, czyli Krzysztof Cieślak z A-Creative i dzięki temu też odciąża mnie w tym zakresie. Razem oczywiście wszystko konsultujemy, ale on prowadzi tę stronę. Docelowo poprzez mój serwis będzie również można kupić gale KSW w systemie PPV, oczywiście poczynając od najbliższej. Może w przyszłości, jeśli moja kariera jeszcze bardziej się rozwinie marketingowo i medialnie, to też pojawi się sklep na stronie z różnymi rzeczami związanymi z moją osobą.

Kolejnym krokiem na drodze rozwoju Mateusza Gamrota będzie gala KSW Colosseum, która już dziś jest największym wydarzeniem w historii europejskiego MMA i jednym z największych wydarzeń tego sportu na świecie. Przeciwnikiem „Gamera” w obronie tytułu mistrzowskiego został wybrany Norman Parke, a konfrontacja obu zawodników będzie piątym starciem zbliżającego się wydarzenia.

– Nigdy nie patrzyłem na to, czy walczę pierwszy, ostatni, czy jestem w środku gali. Ze swojej strony zawsze chcę wyjść i zrobić tak fantastyczne show, żeby to właśnie mnie ludzie zapamiętali. Skupiam się więc na sobie, przeciwniku i jak najlepszych przygotowaniach.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Organizacja FEN wraca do Wrocławia

Po udanej gali FEN 19, która odbyła się 14 października we Wrocławiu, organizacja Fight Exlusive Night kolejny raz odwiedzi

Read More...

Andrzej Fonfara ambasadorem forBET

Andrzej Fonfara, polski pięściarz, który w swojej karierze stoczył 35 zawodowych walk, wygrywając 29 z nich, z czego 17

Read More...

Fight Nights Global myśli o podboju USA

Chociaż Rosyjska organizacja Fight Nights Global działa na rynku od 2010 roku, do tej pory skupiała się na funkcjonowaniu

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu