Shocker MMA Solutions – nowa marka na menadżerskim rynku MMA

In Biznes On

Shocker MMA Solutions

Polski rynek MMA cały czas się rozwija, również w zakresie branży menadżerskiej i wygląda na to, że nadal jest na nim miejsce dla powstawanie nowych podmiotów. Całkiem niedawno rozpoczęła swoją działalność marka Shocker MMA Solutions, którą powołał do życia, od lat związany z branżą Artur Ostaszewski. Pomysł na powstanie nowego podmiotu narodził się jednak bez planowania, a wiązał się z powrotem do walk Piotra Strusa.

– Wszystko wyszło zupełnie spontanicznie – mówi Artur Ostaszewski. –  Znam się z Piotrkiem Strusem jeszcze z liceum. Skojarzyłem fakty, że Piotrek chce wrócić i że wypadł przeciwnik Michaila Tsareva na galę ACB 53. Kategoria wagowa się zgadzała, odezwałem się więc do Baysangura Edelbieva z ACB. Przedstawiłem pomysł obu stronom, a Piotrek zaproponował, żebym poprowadził sprawę do końca od strony menadżerskiej, żebym ustalił wszystkie szczegóły pojedynku i kontraktu na walkę. Ostatecznie Piotrkowi spodobało się jak działam i po wygranej walce zaproponował mi stałą współpracę.

Shocker MMA Solutions
Zwycięska ekipa po walce na ACB 53. Od lewej: Artur Ostaszewski, Łukasz Pośnik, Piotr Strus, Karol Kosak, Robert Jocz.

Chociaż Artur Ostaszewski nie miał planów na rozpoczęcie swojej działalności menadżerskiej, podchodzi do niej na poważnie.

– Jak już coś robię, to staram się to zrobić na sto procent. Wziąłem się zatem na poważnie za całość przedsięwzięcia. Na razie prowadzę Piotrka, ale już rozmawiam z trzema innymi zawodnikami, którzy sami się do mnie zgłosili, co jest tym bardziej miłe. Jeden z nich to gwiazda wielkiego formatu, więc jeśli się dogadamy to będzie duża sprawa. Nie mam na to parcia finansowego, to nie jest moje główne źródło utrzymania, robię to raczej z pasji i miłości do tego sportu i chęci bycia jego częścią.

Działając w nowej branży, Artur Ostaszewski może liczyć na wsparcie Pawła Kowalika, jednego z najważniejszych menadżerów w Polsce działających pod marką MMA Cartel.

– Znam się dobrze z Pawłem Kowalikiem od kilku dobrych lat, jesteśmy kolegami. Dla mnie on zawsze był wzorem menadżera i najlepszym agentem w tym kraju, takim, który z pełną pasją i zaangażowaniem działa dla swoich zawodników i jest w stanie za nich dać się pokroić. I nie ukrywam, że muszę się jeszcze dużo nauczyć, żeby osiągnąć taki poziom doświadczenia jak Paweł. Staram się jednak, by moje działania były zawsze przemyślane, zależy mi na efekcie długofalowym.

You may also read!

kaczamarczyk patryk

Patryk Kaczmarczyk i początki w świecie MMA

Patryk Kaczmarczyk. Fot. KSW Podczas gali KSW 64 do okrągłej klatki wejdzie niepokonany Patryk Kaczmarczyk. Będzie

Read More...
ppv ufc 259

Dana White: “Byłem kiedyś portierem i nosiłem ludziom walizki”

Dana White, szef UFC, jest nie tylko postacią nierozerwalnie związaną z marką, ale również jedną z jej najważniejszych, jeśli

Read More...
robert ruchała

“Chciałbym w przyszłości z tego żyć” – Robert Ruchała stawia na MMA

Podczas nadchodzącej gali KSW 64 do klatki KSW wejdzie ponownie młody i niepokonany Robert Ruchała. Robert po raz pierwszy w

Read More...

One commentOn Shocker MMA Solutions – nowa marka na menadżerskim rynku MMA

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu