Patronat medialny

18 września 2015


Bellator podpisał wieloletnią umowę z ESPN Deportes, hiszpańskojęzyczną stacją sportową należąca do ESPN.

Współpraca rozpocznie się 19 września od gali Dynamite 1, którą będzie można obejrzeć na kanałach ESPN3 i ESPN Deportes+. Dodatkowo w ramach umowy stacja będzie pokazywać również archiwalne gale Bellatora.

Prezes Bellatora Scott Coker, ogłaszając rozpoczęcie współpracy powiedział:

- Cieszymy się mogąc pogłębić, (dzięki temu strategicznemu partnerstwu) nasze więzi z coraz większą, hiszpańskojęzyczną rzeszą fanów.

Natomiast Lino Garcia, dyrektor generalny ESPN Deporters nie kryje zadowolenia z tego, że Bellator ponownie zawita na ekrany stacji. ESPN Deporters i Bellator współpracowały już wcześniej w roku 2009.

- Dostrzegamy rozwój i zmiany Bellatora jakie nastąpiły w przeciągu ostatniego roku i jesteśmy podekscytowani mogąc ponownie powitać MMA na najwyższym poziomie w naszej stacji - powiedział Lino Garcia.

fot. bellator.spike.com
mmabiznes.pl

0 komentarzy