Rich Franklin o rozwoju MMA w Azji

In Aktualności On
Rich Franklin, były mistrz UFC, a obecnie wiceprezes ONE Fighting Championship udzielił portalowi Yahoo Sports wywiadu, w którym przedstawił swoją wizę rozwoju MMA w Azji.


ONE FC jest agresywne i innowacyjne w swojej ekspansji MMA na terenie Azji. Krajobraz tego sportu zmieni się zupełnie w ciągu kilku lat.

Azja, kryje w sobie wiele talentów. Prowadzimy seminaria w każdym mieście, w którym robimy galę, co jest jedną z dróg do rozwoju sportowców, a powiększanie poziomu dotarcia i edukowanie fanów będzie ważną częścią rozwoju MMA w Azji. Kontrolujemy 90% ryku na tym kontynencie, ale naszym celem jest pozyskanie wszystkich możliwych kibiców. 

Azja jest miejscem narodzin sztuk walki, które są jej integralną częścią, częścią kultury. Koncepcja połączenia różnych sztuk walki w jedno jest tu czymś zupełnie nowym i zajmie trochę czasu na jej zaadoptowanie. Obserwowałem jak rozwija się MMA w USA i to samo zobaczymy tu, ale na znacznie większą skalę.

mmabiznes.pl

You may also read!

Chalidow vs Adamek. KSW Epic Story – pierwszy odcinek serialu

Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, kibice sportów walki będą mogli emocjonować się wyjątkową galą XTB KSW Epic. W

Read More...

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 298: Volkanovski

Read More...

„Dwa razy większa gaża” – Damian Piwowarczyk o turnieju KSW

Damian Piwowarczyk. Fot. KSW Damian Piwowarczyk, numer sześć rankingu wagi półciężkiej, 24 lutego stanie do rywalizacji

Read More...

Leave a reply:

Mobile Sliding Menu